Proszę o kontakt Budowa lodowiska przez specjalistyczną firmę Tychy

Data publikacji: 11/26/2020
Data modyfikacji: 11/27/2020

Chciałbyś postawić lodowisko mobilne w swojej miejscowości? Nie wiesz, czy inwestycja ta przyniesie Ci korzyści? Firma RAS rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości! Od wielu lat zajmujemy się doradztwem, montażem oraz serwisem lodowisk mobilnych. Oferujemy kompleksową usługę wynajmu obiektów, dzięki czemu nie musisz o nic się martwić. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby i zaproponujemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Nasze lodowiska są wyposażone w komponenty wysokiej jakości. Dzięki temu mogą pracować przez cały sezon bez żadnych problemów. Gdyby jednak coś się stało, szybko pomożemy Ci zlikwidować usterkę. Nie zwlekaj więc i wejdź na naszą stronę https://www.ras-lodowiska.pl/. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, koniecznie skontaktuj się z nami. Z naszą pomocą na pewno nie pożałujesz decyzji o budowie lodowiska.


oferta: Budowa lodowiska przez specjalistyczną firmę
lokalizacja: Tychy (śląskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • Kupimy Zadłużone Spółki - Ochrona 299 K.s.h. Podatki Kadry Płace
  Kupimy Zadłużone Spółki - Ochrona 299 K.s.h. Podatki Kadry Płace
  Pozostałe usługi i firmy - - 01/27/2021 1.00 PLN

  Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej,...[, woj. ]

 • prasy hydrauliczne
  prasy hydrauliczne
  Pozostałe usługi i firmy - Gdańsk (woj. pomorskie) - 01/25/2021 Proszę o kontakt

  Przedmiotem sprzedazy są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowana belownice / prasy hydrauliczne Orwak 3110. Faktura VAT, Gwarancja producenta 3 lata od daty instalacji maszyny mozliwosć wynajecia długoterminowego lub krótkoterminowego (sprawdzenie c...[Gdańsk, woj. pomorskie]

 • Wypożyczalnia - produkcja przyczep gastronomicznych
  Wypożyczalnia - produkcja przyczep gastronomicznych
  Pozostałe usługi i firmy - Karczew (woj. mazowieckie) - 01/22/2021 1.00 PLN

  Wypożyczalnia - produkcja przyczep gastronomicznych oraz handlowych - Twój pomysł na biznes. Infolinia - 667 373 677, 606 996 688 Przyczepy posiadają odbiór Sanepidu, gotowe do użytkowania. Zapraszamy do kontaktu również w niedzielę w godzinach 10.00...[Karczew, woj. mazowieckie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)