Proszę o kontakt Dobre jedzenie prosto z Japonii Wrocław

Data publikacji: 11/25/2020

Cenisz sobie dania kuchni japońskiej? Lubisz zabierać swoją rodzinę na sushi? Nie możesz więc przejść obojętnie obok naszej restauracji! Nabe od wielu lat oferuje wrocławianom wysokiej jakości dania kuchni japońskiej. Nasz lokal mieści się przy ulicy Bulwar Dedala 12. Nabe tworzą ludzie fascynujący się japońska kuchnią i kulturą. Dlatego posiłki tworzymy w oparciu o japońskie techniki oraz wysokiej jakości składniki. W Nabe znajdziesz krótkie menu, które regularnie modyfikujemy. W ten sposób będziesz mógł lepiej poznać ofertę japońskiej kuchni. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie https://nabe.pl/pl/. Nie zwlekaj więc i już dziś zarezerwuj u nas stolik. Jesteśmy pewni, że w naszym lokalu nie tylko dobrze zjesz, ale także miło spędzisz czas z rodziną i przyjaciółmi.


oferta: Dobre jedzenie prosto z Japonii
lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • Pellet Alaska - Nowa marka pelletu drzewnego EN plus. A1.
  Pellet Alaska - Nowa marka pelletu drzewnego EN plus. A1.
  Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 09/21/2020 840.00 PLN

  Pellet Alaska - Nowa marka pelletu drzewnego EN plus. A1. Pellet Alaska najwyższej jakości pellet .Potwierdzony certyfikatem EN plus. A1. Certyfikat gwarantuje najwyższą jakość procesu spalania i stałą powtarzalną jakość produktu. Pellet produkowany ...[ogłoszenia Wrocław, województwo dolnośląskie]

 • Sprzedam Agencję Pośrednictwa Pracy / GOTOWA LICENCJA NA SPEDYCJE
  Sprzedam Agencję Pośrednictwa Pracy / GOTOWA LICENCJA NA SPEDYCJE
  Pozostałe usługi i firmy - Wrocław (woj. dolnośląskie) - 12/23/2019 1.00 PLN

  • Gotowe Spółki z Wpisem na Agencję Pośrednictwa Pracy 10.000 PLN • Gotowe Spółki z o.o. z koncesją OPC na obrót paliwami 95.000 PLN • Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport krajowy: 15.000.00 PLN • Gotowa spółka z o.o. z licencją na spedycje: ...[ogłoszenia Wrocław, województwo dolnośląskie]

 • Gotowa Fundacja, Gotowa Spółka Niemiecka, Bułgarskie, Czeskie
  Gotowa Fundacja, Gotowa Spółka Niemiecka, Bułgarskie, Czeskie
  Pozostałe usługi i firmy - Bartniki (woj. dolnośląskie) - 11/14/2019 1.00 PLN

  Gotowa fundacja 7.500 PLN KONCESJE NA HANDEL PALIWAMI OPC 95 000 PLN Gotowe Spółki z Wpisem na Agencję Pośrednictwa Pracy 10.000 PLN Internetowa Platforma Płatnicza; Internetowy Kantor Wymiany Walut 150. 000 PLN Gotowa Spółka Chorwacka z VAT EU: 3.00...[ogłoszenia Bartniki, województwo dolnośląskie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)