Proszę o kontakt Fotowoltaika w Twoim domu Kościerzyna

Data publikacji: 08/31/2020
Data modyfikacji: 09/03/2020

Rachunki za prąd pochłaniają coraz większą część Twojego budżetu? Zacząłeś poszukiwać rozwiązania, które pomniejszy Twoje wydatki w tym zakresie? Zgłoś więc się do OzeTechnologia. Nasza firma pomogła już wielu klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom oraz instytucjom publicznym. W swoich instalacjach wykorzystujemy komponenty wysokiej jakości, dzięki czemu system działa bezawaryjnie przez wiele lat. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu możemy dostosować zestaw do potrzeb klienta. Współpracując z nami możesz liczyć na wsparcie z zakresu doradztwa, projektowania i montażu. Pomożemy Ci także zdobyć środki na ten cel. Jeśli więc chcesz z naszą pomocą obniżyć rachunki za prąd, skontaktuj się z nami. Nasza oferta jest dostępna na stronie https://ozetechnologia.pl/.


oferta: Fotowoltaika w Twoim domu
lokalizacja: Kościerzyna (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Masz kilka chwilówek, kredytów ? Mamy dla Ciebie Konsolidacje z RRSO 8,3
  Masz kilka chwilówek, kredytów ? Mamy dla Ciebie Konsolidacje z RRSO 8,3
  Pozostałe usługi i firmy - Gdańsk (woj. pomorskie) - 08/28/2020 1.00 PLN

  Pomagamy osobom zadłużonym , w trudnych sytuacjach finansowych. Nie czekaj, zadzwoń już dziś ! Otrzymasz pełną pomoc, bez opłat wstępnych ! Kredyty Gotówkowe i Konsolidacyjne: - do 220000zł bez zabezpieczeń - okres kredytowania do 12 lat - minimum fo...[Gdańsk, woj. pomorskie]

 • Kupimy Zadłużone Firmy Spółki JDG/ S.C./ Jawne/ Komandytowe
  Kupimy Zadłużone Firmy Spółki JDG/ S.C./ Jawne/ Komandytowe
  Pozostałe usługi i firmy - Słupsk (woj. pomorskie) - 08/02/2020 1.00 PLN

  Skupiamy się na działalności umożliwiających podjęcie czynności, które zmierzają do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji p...[Słupsk, woj. pomorskie]

 • NOWA Belownica ORWAK 3110 GWAR Dostawa GRATIS!
  NOWA Belownica ORWAK 3110 GWAR Dostawa GRATIS!
  Pozostałe usługi i firmy - Kościerzyna (woj. pomorskie) - 07/26/2020 Proszę o kontakt

  Przedmiotem sprzedazy są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowana belownice / prasy hydrauliczne Orwak 3110. Faktura VAT, Gwarancja producenta 3 lata od daty instalacji maszyny mozliwosć wynajecia długoterminowego lub krótkoterminowego (sprawdzenie c...[Kościerzyna, woj. pomorskie]

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Fotowoltaika w Twoim domu jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.