Proszę o kontakt Montaż i serwis zamków Kraków

Data publikacji: 06/02/2020

Potrzebujesz zwiększyć bezpieczeństwo domu lub firmy? Zamki i kłódki nie mają przed nami tajemnic! Serwis Zamków 13-tka to jedna z najdłużej działających firm ślusarskich w Małopolsce. W ciągu wieloletniego doświadczenia poznaliśmy większość istniejących systemów i rodzajów zamków, także nietypowych – tzw. skandynawskich lub chińskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzupełnić istniejące zamki o spójne z obecnym systemem lub zaproponować alternatywne rozwiązanie. Poza tym oferujemy usługi takie, jak awaryjne otwieranie zamków oraz wymianę i serwis, a także dorabianie kluczy – także nietypowych. Zapraszamy po więcej szczegółów na stronę https://zamki.sos.pl, a w razie pytań – zachęcamy do kontaktu!


oferta: Montaż i serwis zamków
lokalizacja: Kraków (małopolskie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 601 475 470

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Gotowe Agencje Pośrednictwa Pracy
  Gotowe Agencje Pośrednictwa Pracy
  Pozostałe usługi i firmy - cała Polska - 06/13/2021 1.00 PLN
  - Gotowe Spółki z Wpisem na Agencję Pośrednictwa Pracy 10.000 PLN - Gotowe Spółki z o.o. z koncesją OPC na obrót paliwami 95.000 PLN - Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport krajowy: 15.000.00 PLN - Gotowa spółka z o.o. z licencją na spedycje: 20.000.00 PLN - Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport międzynarodowy: 20.000.00 PLN - Raje Po...
 • Zadłużenie Skupujemy Zadłużone Spółki JDG - Ochrona Podatkowa oraz 299 k.s.h.
  Zadłużenie Skupujemy Zadłużone Spółki JDG - Ochrona Podatkowa oraz 299 k.s.h.
  Pozostałe usługi i firmy - - 06/06/2021 1.00 PLN
  Od wielu lat prowadzimy postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne przeznaczone zarówno dla spółek, jak i dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. wprowadzamy skuteczne plany naprawcze dla Spółek jak i JDG Działania nasze zakładają: zakup udziałów w spółce, która znalazła się na skraju bankructwa, usługi doradcze dl...
 • kalibracja alkomatu pro x-5 plus, legalizacja alkomatu
  kalibracja alkomatu pro x-5 plus, legalizacja alkomatu
  Pozostałe usługi i firmy - Wrocław - 06/05/2021 49.00 PLN
  Kalibracja alkomatów marki AlcoFind model pro x-5 w alkomaty-slask.pl Alkomat jest urządzeniem które znacznie ułatwia nam życie informując nas o poziomie alkoholu w naszym organizmie. Nawet najwyższej klasy modele z czasem mogą tracić precyzję pomiaru dlatego tak bardzo ważne jest, aby przeprowadzanie okresowej kalibracji alkomatu odbywało się w od...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Montaż i serwis zamków jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.