Proszę o kontakt Nowość spieki kwarcowe Neolith do aranżacji wnętrz. Kobielice

Data publikacji: 10/11/2021

Firma Marmur Dulemba powstała w 1991 roku - specjalizując się w kamieniarstwie budowlanym – poleca szeroki asortyment spieków kwarcowych o różnej strukturze i kolorystyce. Spieki kwarcowe składające się wyłącznie z naturalnych minerałów takich jak piaski kwarcowe, skały granitowe, iły – doskonale nadają się na blaty kuchenne, łazienkowe, posadzki, parapety, schody, kominki oraz na okładziny zewnętrzne budynków i tarasów. Odporność na wysokie i niskie temperatury, na promieniowanie UV, na zarysowania i łatwość w utrzymaniu czystości – powodują że spieki kwarcowe coraz częściej znajdują zastosowanie w budownictwie jako elementy wykończeniowe tworząc niepowtarzalny wystrój wnętrz.
Długoletnie doświadczenie zawodowe naszych pracowników, nowoczesny park maszynowy oraz szeroki asortyment wyrobów są gwarancją zadowolenia klientów.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia firmowej strony internetowej, gdzie prezentowane są nasze realizacje i do skorzystania z usług.
Marmur Dulemba
ul. Pańska 16
43-262 Kobielice
Tel.32/ 211 33 33


oferta: Nowość spieki kwarcowe Neolith do aranżacji wnętrz.
lokalizacja: Kobielice (śląskie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 322113333

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Nowość spieki kwarcowe Neolith do aranżacji wnętrz.
  Nowość spieki kwarcowe Neolith do aranżacji wnętrz.
  Pozostałe usługi i firmy - Kobielice (woj. śląskie) - 09/08/2021 Proszę o kontakt
  Firma Marmur Dulemba powstała w 1991 roku - specjalizując się w kamieniarstwie budowlanym – poleca szeroki asortyment spieków kwarcowych o różnej strukturze i kolorystyce. Spieki kwarcowe składające się wyłącznie z naturalnych minerałów takich jak piaski kwarcowe, skały granitowe, iły – doskonale nadają się na blaty kuchenne, łazienkowe, posadzki, ...
 • Budowa lodowiska przez specjalistyczną firmę
  Budowa lodowiska przez specjalistyczną firmę
  Pozostałe usługi i firmy - Tychy (woj. śląskie) - 11/26/2020 Proszę o kontakt
  Chciałbyś postawić lodowisko mobilne w swojej miejscowości? Nie wiesz, czy inwestycja ta przyniesie Ci korzyści? Firma RAS rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości! Od wielu lat zajmujemy się doradztwem, montażem oraz serwisem lodowisk mobilnych. Oferujemy kompleksową usługę wynajmu obiektów, dzięki czemu nie musisz o nic się martwić. Wsłuchamy się w Tw...
 • Kupujemy Zadłużone Spółki Celem ich rozwoju i kontynuowania działalności
  Kupujemy Zadłużone Spółki Celem ich rozwoju i kontynuowania działalności
  Pozostałe usługi i firmy - Sosnowiec (woj. śląskie) - 10/12/2020 1.00 PLN
  RESTRUKTURYZACJA dla przedsiębiorców – zarówno Tych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jak i dla Spółek z o.o. S.A S.k.a etc. Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawcze...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Nowość spieki kwarcowe Neolith do aranżacji wnętrz. jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.