Proszę o kontakt Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji – przekaż 1% podatku Opole

Data publikacji: 02/25/2021

Chcesz oddać jeden procent podatku, ale jeszcze nie zdecydowałeś, na jaką organizację pożytku publicznego go przeznaczyć? Nasza organizacja Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji zajmuje się pomocą ludziom chorym i niepełnosprawnym. Nasi podopieczni to często ludzie samotni i starzy, dzieci cierpiące na choroby, których leczenie jest bardzo kosztowne oraz osoby poszkodowane w wypadkach. Pomagamy wrócić do zdrowia, zorganizować opiekunów, tworzyć własne zbiórki, finansować kosztowny sprzęt oraz leczenie. Więcej o naszej działalności przeczytasz tutaj https://rehabilitacjaopole.pl/. Objęliśmy opieką już 500 osób i chcemy dalej pomagać. Jeśli chcesz nas wesprzeć skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszej instrukcji, jak przekazać 1% podatku, którą znajdziesz na stronie stowarzyszenia.


oferta: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji – przekaż 1% podatku
lokalizacja: Opole (opolskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Recenzja, komentarze i opinie

    Twoja opinia lub recenzja na temat: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji – przekaż 1% podatku jest dla nas bardzo ważna!
    Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.