Proszę o kontakt Produkcja bram i ogrodzeń z metalu i aluminium Starogard Gdański

Data publikacji: 05/17/2021
Data modyfikacji: 05/18/2021

Schody i taras w Twoim domu wymagają zabezpieczenia? Zależy Ci na połączeniu elegancji z trwałością? Wybierz więc ofertę firmy Kowalex! Od lat dostarczamy klientom polskim i zagranicznym najlepsze rozwiązania z dziedziny kowalstwa artystycznego i metaloplastyki. Dzięki doświadczonym i wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam obrabiać metalowe elementy szybko i niezwykle precyzyjnie. Zajmujemy się obróbką CNC, produkcją balustrad ze stali nierdzewnej, ogrodzeń oraz konstrukcji metalowych. Pełna nasza oferta jest dostępna na tej stronie https://balustradykowalex.pl/. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami już dziś! Czekamy na Ciebie!


oferta: Produkcja bram i ogrodzeń z metalu i aluminium
lokalizacja: Starogard Gdański (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Kompleksowa pomoc w procesie rejestracji spółki z o.o. przez system S24
  Kompleksowa pomoc w procesie rejestracji spółki z o.o. przez system S24
  Pozostałe usługi i firmy - ogłoszenia Starogard Gdański (woj. pomorskie) - 05/14/2021 Proszę o kontakt
  Witam, Proponuję pomoc w procesie rejestracji spółki z o.o. przez system S24 wraz z wpisem do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR). W zakres usługi wchodzi: - Przygotowanie niezbędnych dokumentów - Wpis do CRBR - Doradztwo podatkowe w trakcie procesu rejestracji firmy Cena 299 zł + VAT obowiązuje przy jednoczesnym zawarciu umowy ...
 • Kompleksowa pomoc w zakresie rejestracji spółki
  Kompleksowa pomoc w zakresie rejestracji spółki
  Pozostałe usługi i firmy - ogłoszenia Pruszcz Gdański (woj. pomorskie) - 05/14/2021 299.00 PLN
  Witam, oferuję kompleksową pomoc w założeniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z wpisem do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR) Cena 299 zł + VAT zawiera: - Kompleksową pomoc w zakresie doradztwa podatkowego -Przygotowanie niezbędnej dokumentacji i wysłanie jej do sądu - Wpis do CRBR -Kompleksowe wspracie w zakresie finanso...
 • GARAŻE BLASZANY 3X5 KONSTRUKCJA OCYNK SZYBKIE TERMINY!!!
  GARAŻE BLASZANY 3X5 KONSTRUKCJA OCYNK SZYBKIE TERMINY!!!
  Pozostałe usługi i firmy - ogłoszenia Kartuzy (woj. pomorskie) - 04/21/2021 Proszę o kontakt
  Garaż pokryty jest wzmocnioną blachą wąskotrapezową ocynkowaną ogniowo w I gatunku. Konstrukcja garażu wykonana jest z kątownika ocynkowanego. Nasze produkty wykonujemy z najlepszych materiałow dostępnych na runku. Jako nieliczni, oferujemy wzmocnioną blachę o profilu T-14 bez dodatkowych opłat. PARAMETRY GARAŻU: - szerokość: 3m, - głębokość: 5m, -...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Produkcja bram i ogrodzeń z metalu i aluminium jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.