39.00 PLN Wirtualne Biuro Kraków Kraków

Data publikacji: 12/09/2020
Data modyfikacji: 12/13/2020

Wirtualne Biuro Kraków - adres rejestracyjny, odbiór i obsługa poczty oraz biuro coworkingowe. Zarejestruj swoją firmę już od 39 złotych miesięcznie. Nasze biuro podlega pod urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcom co znacząco ułatwi wam prowadzenia działalności gospodarczej. Posiadamy także biuro coworkingowe i sale konferencyjne pozwalające na fizyczne prowadzenie biznesu. Jesteśmy właścicielem nieruchomości co gwarantuje wam stabilność adresu dla waszej firmy. Zaufały nam już firmy z całego województwa. Cały czas rozwijamy naszą ofertę, z których korzysta wasz firma. Pojawiają się dodatkowe usługi oraz wsparcie firm informatycznych i marketingowych. Duża część naszego biznesu przenosi się do sieci dzięki czemu będziecie mieli dostęp do panelu klienta oraz infrastruktury, która da wam przewagę nad innymi firmami.

Nasza usługa jest bardzo elastyczna ponieważ pozwala na wybranie pakietów, na które się składają różne zakresy naszych usług. Wynika to z tego, że każdy z naszych klientów ma inne potrzeby i wymagania. Jeśli macie wyjątkowe potrzeby dotyczące tego jak ma wyglądać wasza usługa - zadzwońcie do nas. Postaramy się przygotować dla was ofertę skrojoną na miarę. Pomożemy wam też w dobraniu innych usługa jakie możecie zakupić lub wynająć od naszych partnerów. Współpracujemy z firmami księgowymi, marketingowymi oraz kancelariami prawnymi. Możecie dzięki temu skomponować specjalny zestaw usług jaki pomogą w sukcesie waszej firmy.

Coworking jest usługa, na które wyrosła nasza firma. Posiadamy szereg stal przystosowanych do pracy. Możecie w ramach naszego coworkingu założyć i rozwijać swoją firmę. Jeśli chcecie przenieść swoją działalność do Krakowa z innego miejsca w Polsce zapraszamy was do kontaktu.

W ramach oferty naszego biura możemy wam pomóc w założeniu spółki z o.o. Możecie ją zarejestrować w naszym biurze oraz skorzystać z usług firmy księgowej, o której wcześniej wspominaliśmy. Spółka z o.o. jest formą działalności gospodarczej oferujące zalety jakiej nie posiada zwykła działalność gospodarcza.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: 516-066-671

https://krakow.coworking-centrum.pl/


oferta: Wirtualne Biuro Kraków
lokalizacja: Kraków (małopolskie)
cena: 39.00 PLN
Telefon: 516066671

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Dźwig i podnośnik koszowy Zakopane, Nowy Targ i okolice
  Dźwig i podnośnik koszowy Zakopane, Nowy Targ i okolice
  Pozostałe usługi i firmy - Poronin (woj. małopolskie) - 11/06/2020 1.00 PLN
  Oferujemy usługi sprzętowe dźwigami i podnośnikami koszowymi na terenie Zakopanego, Nowego Targu, Kościeliska, Poronina, Małego Cichego i całego Podhala i okolic. Oferujemy usługi z wykorzystaniem sprzętu: - podnośnik koszowy 15m - podnośnik koszowy 20m - podnośnik koszowy 28m - dźwig 7 ton (Ifa) - dźwig 25 ton (Krupp) Oferujemy: - szeroki asortyme...
 • Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych
  Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych
  Pozostałe usługi i firmy - Zakopane (woj. małopolskie) - 10/11/2020 Proszę o kontakt
  Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą Mail: a.bolesta@op.pl Tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)
 • NOWA Belownica ORWAK 3110 GWAR Dostawa GRATIS!
  NOWA Belownica ORWAK 3110 GWAR Dostawa GRATIS!
  Pozostałe usługi i firmy - Kraków (woj. małopolskie) - 08/27/2020 Proszę o kontakt
  Przedmiotem sprzedazy są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowana belownice / prasy hydrauliczne Orwak 3110. Faktura VAT, Gwarancja producenta 3 lata od daty instalacji maszyny mozliwosć wynajecia długoterminowego lub krótkoterminowego (sprawdzenie czy spełni oczekiwania) Cena obejmuje: transport,montaż oraz przeszkolenie kadry pracowniczej, w zest...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Wirtualne Biuro Kraków jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.