35.00 PLN WRÓŻBA TAROT MIŁOŚĆ PRACA FINANSE Elbląg

Data publikacji: 05/16/2020

WITAM SERDECZNIE

MAM NA IMIĘ ULA :)

OD LAT PASJONUJĘ SIĘ KARTAMI, JUŻ JAKO KILKUNASTOLETNIA DZIEWCZYNA POD PILNYM OKIEM MAMY I BABCI STAWIAŁAM KARTY I WCIĄŻ SIĘ ICH UCZĘ, DOKONUJĘ CORAZ GŁĘBSZYCH ANALIZ I KORZYSTAM Z CORAZ RÓŻNIEJSZYCH TALII.

Wróżę na allegro od 7 lat, a kartami zajmuję się kilkanaście lat.

Dlaczego akurat Karty Anielskie i Anielski Tarot? Otóż,ezoteryką interesuję się...nawet już nie pamiętam od kiedy...Aniołami od "wieków" :) .Postanowiłam połączyć magię z religią (anioły),wiem brzmi irracjonalnie ale tak jest,i owe połączenie odnalazłam w Anielskich Kartach Przesłań Doreen Virtue oraz Anielskim Tarocie.

Tarot Anielski jest bezpieczny, magiczny, pełen miłości i pełen pozytywnych energii oraz przesłań. Ma niesamowicie pozytywną energię.

Jeśli masz nieuzasadniony lęk przed tradycyjnymi kartami Tarota to Anielski Tarot jest wspaniałą alternatywą dla nich.

Dodatkowo korzystam z kart klasycznych.


Na tej aukcji możecie Państwo zakupić:

- WRÓŻBĘ DO KOŃCA ROKU Jest to opis najważniejszych wydarzeń do końca 2020 roku, na co zwrócić uwagę, na co uważać, czego/kogo się wystrzegać, zobaczyć najciekawsze okazje ;). Analiza za pomocą kart może czasem uspokoić, nabrać dystansu, pomoc zobaczyć problemy z innej perspektywy.

lub

- ANALIZĘ SZCZEGÓŁOWY OPIS PROBLEMU np. relacji partnerskiej, sytuacji zawodowej, analiza uczuciowa.

albo

- ANALIZA 10 PYTAŃ. Układacie tu Państwo maksymalnie 10 pytań, krótkich, konkretnych i przesyłacie do mnie na maila.

Koszt jednej analizy 35 zł. Jeśli nie wiecie Państwo jak zapytać, jaką formę wróżby wybrać, proszę najpierw o kontakt mailowy

urszula-jaskula@wp.pl a na pewno coś doradzę ;)

Jak zakupić wróżbę:

1. ze względu na fakt, że w sektorze "usługi" nie ma opcji Kup teraz to napisz do mnie urszula-jaskula@wp.pl i opisz jaka wróżba Cię interesuje, jaki masz problem itp.

2. Następnie, proszę o wpłatę 35 zł na poniższe konto

Dane do przelewu:

F.H.U. Zakątek

nr konta 57 1940 1076 3140 9616 0000 0000.

Istnieje też możliwość płatności przez PayPal

2. Na maila można przesłać potwierdzenie wykonania przelewu, to skróci czas oczekiwania na wróżbę. Proszę też przesłać pytania lub opis problemu, swoje imię i datę urodzenia, również osób o które będziecie pytać.

3. Czas oczekiwania to od 2-3h do max 24h. Do każdego pytania podchodzę indywidualnie, dlatego potrzebuję min 2-3 h żeby odpowiedzieć. Nie wyobrażam sobie reklamować się, że odpowiedź w ciągu 30 minut, tak jak to robią niektórzy ;) Ja potrzebuję trochę więcej czasu, aby móc wydobyć dla Was z kart jak najwięcej. Dla mnie każdy jest najważniejszy, nie podchodzę sztampowo, automatycznie... Traktuję każdego klienta jak partnera do odkryć tego co magiczne, niewyjaśnione :)

4. Do każdej wróżby gratis ebook napisany przeze mnie "Jak przyciągnąć pieniądze do naszego życia" :)


Konsultacje u mnie nie dadzą Państwu gotowych recept, ale mogą stać się wskazówką do tego, jakie podjąć decyzje oraz narzędziem do poznania samego siebie.

Dzięki kartom można nie tylko zerknąć w przyszłość, ale także zrozumieć przyczyny niektórych wydarzeń, zinterpretować sen, obrać najwłaściwszą z dróg i dostać odpowiedź na pytanie "co robić, by było lepiej w konkretnej dziedzinie życia?"

Nie ponoszę odpowiedzialności za podejmowane przez Państwa decyzje po otrzymaniu wróżby.

Ze względu na to, że poważnie podchodzę do swojej pracy i do tego co robię oraz dlatego, że szanuję swój dar i karty, zastrzegam sobie prawo odmowy ich postawienia oraz zwrotu wpłaty jeśli zorientuję się, że wróżba ma służyć jedynie zabawie lub sprawdzeniu moich umiejętności.


oferta: WRÓŻBA TAROT MIŁOŚĆ PRACA FINANSE
lokalizacja: Elbląg (warmińsko-mazurskie)
cena: 35.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Inwestycja w Przemysłową Elektrownię Słoneczną
  Inwestycja w Przemysłową Elektrownię Słoneczną
  Pozostałe usługi i firmy - ogłoszenia cała Polska (woj. Cała Polska) - 01/24/2022 Proszę o kontakt
  Zapraszam do inwestycji o charakterze nabycia udziałów w spółce, która posiada częściowo już uruchomioną przemysłową elektrownię słoneczną! Strategia projektu zakłada generowanie ponadprzeciętnych stóp zwrotu w sposób pasywny i dodatkowo ochronę kapitału przed inflacją. Wraz ze wzrostem cen energii rośnie rentowność elektrowni. Podstawowe parametry...
 • LICENCJA NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY, KRAJOWY SPEDYCJA
  LICENCJA NA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY, KRAJOWY SPEDYCJA
  Pozostałe usługi i firmy - ogłoszenia cała Polska - 01/23/2022 1.00 PLN
  - Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport krajowy: 15.000.00 PLN - Gotowa spółka z o.o. z licencją na spedycję: 20.000.00 PLN - Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport międzynarodowy: 20.000.00 PLN - Raje Podatkowe Belize Seszele Delaware: 10.000.00 PLN - Gotowa Spółka Polska Bez VAT EU 2.500 PLN - Gotowa Spółka Polska z VAT EU 5.000 PLN ...
 • Garaż Drewnopodobny Panel Poziomy 3x5
  Garaż Drewnopodobny Panel Poziomy 3x5
  Pozostałe usługi i firmy - ogłoszenia - 01/22/2022 10500.00 PLN
  Oferujemy dla ciebie Konstrukcja stalowa 3 m szeroka 5 m głęboka - Konstrukcja profil ocynk 30x30 30x50 -Blacha drewnopodobna złoty dąb/orzech ciemny/orzech jasny -Przetłoczenia Poziome Blachy -Dwuspadowy dach, pokryty blachodachówką -Brama uchylna 1,94 światło wjazdu po otwarciu -Dodatkowe drzwi 80/90/100 -Okna 80x60 -Obróbki blacharskie -Nity w k...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: WRÓŻBA TAROT MIŁOŚĆ PRACA FINANSE jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.