Proszę o kontakt Profesjonalne sprzątanie po zmarłych rozkładzie zwłok dezynfekcja Bydgoszcz

Data publikacji: 02/23/2021

Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz komunikacyjnego.Miejsce zbrodni, samobójstw itp. to skażone niebezpieczne i specyficzne środowisko pracy.Aby wykonać zadanie prawidłowo i skutecznie trzeba posiadać umiejętności, doświadczenie i wiedze w danym temacie. W dziedzinie sprzątanie zajmujemy się tylko tym zagadnieniem.
Nie lekceważ zagrożenia .
Po wykonaniu prac pomieszczenie jest bezpieczne wolne od patogenów, uciążliwego fetoru oraz śladów po w/w zdarzeniach.
Gwarantuje 100% skuteczność.
Niestety życie ma też te drugie dramatyczne oblicze.W takich sytuacjach jesteśmy do dyspozycji. Oferta kierowana jest do Osób prywatnych , Firm Hotelarskich, Spódzielni Mieszkaniowych zarządzajacymi zasobami mieszkaniowymi oraz Firm transportowych.
Teren działania cały Kraj.Gotowi do wyjazdu 24h

Tel -24h 605907004 lub 605140004
Wystawiamy rachunki.
V-TWIN-90
Dariusz i Justyna Paliwoda

www.sprzataniepozmarlym.pl

*Wszystkie publikacje w ogłoszeniu są objęte prawem autorskim - również zdjęcia.Wszelkie kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez zgody firmy jest prawnie zabronione.


oferta: Profesjonalne sprzątanie po zmarłych rozkładzie zwłok dezynfekcja
lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Sprzątanie i Opieka nad Grobami w Łodzi
  Sprzątanie i Opieka nad Grobami w Łodzi
  Sprzątanie - Łódź (woj. łódzkie) - 11/10/2020 100.00 PLN

  Sprzątanie i mycie grobów w Łodzi i opieka nad grobami - całoroczna, świąteczna, rocznice. Wykonujemy usługi jednorazowe, jak również zapewniamy kompleksową, całoroczną opiekę nad grobami. Możecie Państwo nam zlecić złożenie kwiatów i zniczy w roczni...[Łódź, woj. łódzkie]

 • Ozonowanie, dezynfekcja, dezynsekcja, odgrzybianie
  Ozonowanie, dezynfekcja, dezynsekcja, odgrzybianie
  Sprzątanie - Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie) - 10/27/2020 1.00 PLN

  Zamówienie usługi/infolinia tel: 667 373 677 zlecenia przyjmujemy całą dobę 24/7 Cała Polska Ozonowanie najbezpieczniejszą formą dezynfekcji. Ozonowanie zabija bakterie oraz wirusy! Ozonowanie jest proces dezynfekcji, w którym czynnikiem aktywnym jes...[Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie]

 • Sprzątanie i opieka nad grobami cały powiat piaseczyński
  Sprzątanie i opieka nad grobami cały powiat piaseczyński
  Sprzątanie - Piaseczno (woj. mazowieckie) - 06/20/2020 35.00 PLN

  Zdaje sobie sprawę z tego jak wielką wagę przywiązujemy jako ludzie, do grobów bliskich. Dlatego każdą usługę czyszczenia nagrobków traktuje indywidualnie i z należytą starannością. Obejmujemy cały powiat piaseczyński (obszar Piaseczna, dodatkowo czę...[Piaseczno, woj. mazowieckie]

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Profesjonalne sprzątanie po zmarłych rozkładzie zwłok dezynfekcja jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.