Proszę o kontakt WYWÓZ MEBLI- gabarytów czyszczenie mieszkań, garaży, piwnic Gdańsk

Data publikacji: 05/18/2021

WYWÓZ ŚMIECI, TRANSPORT I PRZEPROWADZKI- czyszczenie mieszkań, garaży, piwnic, wywóz gabarytów. Zapewniamy najniższe ceny w Gdańsku.

Nasi pracownicy spakują, przeniosą i wywiozą zbędne przedmioty. Możliwy demontaż, wyburzenie. Zapewniamy własne worki oraz kartony. W Elblągu działamy od lat, dzięki temu możemy zagwarantować najniższe ceny w mieście. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Zajmujemy się również transportem i przeprowadzkami.
Wywozimy:
Meble, wersalki, tapczany itp
Odpady budowlane typu gruz, płytki itp
Sprzęt RTV/AGD telewizory, pralki, lodówki itp.
Złom
Wszystkie inne odpady i śmieci

Zajmujemy się również przeprowadzkami oraz usługami transportowymi, najtaniej w trójmieście. Możliwa pomoc w rozładunku i załadunku. Zapewniamy uczciwość i rzetelność z naszej strony. Gwarantujemy brak uszkodzeń i zabrudzeń na przewożonym sprzęcie i meblach. Nasza pracę robimy porządnie i bezpiecznie, meble i sprzęt zawsze trafiają w miejsce docelowe całe bez żadnych uszkodzeń, zarysować itp.. Mamy wszystkie potrzebne materiały do zabezpieczenia przewożonych przedmiotów: koce do mebli, pasy spinające, folie, taśmy itp. Zapewniamy niskie ceny, bez ukrytych dopłat za piętra itp. Duża powierzchnia ładunkowa busa pozwala skrócić czas przeprowadzki tym samym zmniejszyć jej koszty. Możliwe dłuższe trasy. Jestem dostępny 24h/7dni w tygodniu, soboty i niedziele.

W zakres naszych usług wchodzą:

przeprowadzki
załadunek i rozładunek auta
montaż i demontaż mebli
utylizacja starych mebli i sprzętu
przewóz przedmiotów wielkogabarytowych (pianina, RTV, AGD, itp. )
usługi transportowe- kraj i zagranica
wszystkie inne usługi transportowe

Każde auto wyposażone jest w koce zabezpieczające ładunek, deskę na kółkach do cięższych elementów, potrzebne narzędzia oraz pasy transportowe.
Jesteśmy legalnie działającą firmą transportową, vat
Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie, zadzwoń ! :)
ZAPRASZAMY !!!


oferta: WYWÓZ MEBLI- gabarytów czyszczenie mieszkań, garaży, piwnic
lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej
  Pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej
  Sprzątanie - ogłoszenia Gdańsk (woj. pomorskie) - 05/18/2021 Proszę o kontakt
  Oferujemy pranie metodą ekstrakcji, do wykonania usługi wykorzystujemy profesjonalne urządzenie piorące Karcher Puzzi 10 /1 oraz oryginalne środki czyszczące tej samej marki. Ze względu na różnorodność zleceń, stopnia zabrudzenia itp. Koszt ustalamy indywidualnie z klientem (możliwość płatności kartą). Zazwyczaj jest to np: Krzesło, poduszka itp. 5...
 • Profesjonalne sprzątanie po zmarłych rozkładzie zwłok dezynfekcja
  Profesjonalne sprzątanie po zmarłych rozkładzie zwłok dezynfekcja
  Sprzątanie - ogłoszenia Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie) - 02/23/2021 Proszę o kontakt
  Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz komunikacyjnego.Miejsce zbrodni, samobójstw itp. to skażone niebezpieczne i specyficzne środowisko pracy.Aby wykonać zadanie prawidłowo i skutecznie trzeba posiada...
 • Sprzątanie i Opieka nad Grobami w Łodzi
  Sprzątanie i Opieka nad Grobami w Łodzi
  Sprzątanie - ogłoszenia Łódź (woj. łódzkie) - 11/10/2020 100.00 PLN
  Sprzątanie i mycie grobów w Łodzi i opieka nad grobami - całoroczna, świąteczna, rocznice. Wykonujemy usługi jednorazowe, jak również zapewniamy kompleksową, całoroczną opiekę nad grobami. Możecie Państwo nam zlecić złożenie kwiatów i zniczy w rocznicę śmierci czy też urodzin, posprzątamy po pogrzebie, odśnieżymy zimą. Jesteśmy, kiedy Państwo z róż...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: WYWÓZ MEBLI- gabarytów czyszczenie mieszkań, garaży, piwnic jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.