1.00 PLN Sprzedaj Zadłużoną Firmę Spółkę Chronimy Podatkowo oraz 299 ksh

Data publikacji: 10/03/2021

Kupimy spółkę, Jesteśmy zainteresowani nabyciem spółek, które borykają się trwale, lub przejściowo, z utratą płynności finansowej. Nabywamy spółki po przeanalizowaniu wstępnym dokumentacji finansowej w postaci sprawozdania finansowego, bilansu, rachunku zysków i strat, przepływu środków pieniężnych, zestawienia zmian w kapitale, informacji dodatkowej obejmującej wprowadzenie do sprawozdania finansowego, oraz dodatkowych objaśnień. Nasze działanie pozwoli :uchronić się przed orzeczeniem zakazu prowadzenia działalności gospodarczej ,ochronę przed poniesieniem odpowiedzialności majątkowej, ochronę majątku prywatnego przed wierzycielami ,ochronę majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa , skutecznie pomagamy w 299 ksh tel.784-494-784 www.spolkekupie.com biuro@spolkekupie.com


oferta: Sprzedaj Zadłużoną Firmę Spółkę Chronimy Podatkowo oraz 299 ksh
lokalizacja: ()
cena: 1.00 PLN
Telefon: 784494784

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Zarabiaj na kryptowalutach
  Zarabiaj na kryptowalutach
  Usługi finansowe / Doradztwo finansowe - ogłoszenia Warszawa - 09/29/2021 1.00 PLN
  Portal www.traderpla.net to narzędzie także dla profesjonalistów, jak i amatorów kryptowalut. W tym miejscu każdy może zainicjować swoją przygodę, a także przejść na wyższy poziom tradingu na giełdach. Łączymy 13 giełd z całego świata, które systematycznie będą pomnażać Twoje kryptowaluty po najatrakcyjniejszych kursach. Nie potrzebujesz poświęcać ...
 • Gotowe! Rozpoznajemy kazdy dochód!
  Gotowe! Rozpoznajemy kazdy dochód!
  Usługi finansowe / Doradztwo finansowe - ogłoszenia Poznań (woj. wielkopolskie) - 09/28/2021 10.00 PLN
  Gotowe! Rozpoznajemy kazdy dochód! Akceptujemy dzialalnosc komorników. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pozyczek i kredytów. Dostosowujemy platnosc do twoich mozliwosci. Mozesz skorzystac z naszej pozyczki w dowolnym celu. E-mail: monikaiwona47@gmail.com Zapraszamy!!!
 • SZYBKA POZABANKOWA POZYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI /SPLATY DO 10 LAT
  SZYBKA POZABANKOWA POZYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI /SPLATY DO 10 LAT
  Usługi finansowe / Doradztwo finansowe - ogłoszenia Zielona Góra (woj. lubuskie) - 09/26/2021 1.00 PLN
  Oferujemy pozabankowe finansowanie dla kazdej firmy,spolki,start up i rolników. Rózne rozwiazania dla odrzuconych przez banki. bez względu na BIK, historię i zdolność kredytową oraz pozostałe kryteria charakterystyczne dla banków, oceniamy Twoj biznes-nie bazy bankowe. Dla firm ze stażem oferujemy rozne rozwiazania [pozyczki ratalne,obrotowe,leasin...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Sprzedaj Zadłużoną Firmę Spółkę Chronimy Podatkowo oraz 299 ksh jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.