Proszę o kontakt INZPiRO – postaw na profesjonalne wsparcie psychiatryczne

Data publikacji: 10/14/2021

Sezon jesienno-zimowy to okres, podczas którego wiele osób skarży się na pogorszony nastrój. Jednak trzeba umieć odróżnić jesienną chandrę od depresji. Jeśli od dłuższego czasu zauważasz u siebie ciągłe zmęczenie, smutek, problemy ze snem oraz bóle głowy, może to być depresja. Skorzystaj z pomocy lekarza psychiatry, aby potwierdzić lub zdementować swoje przypuszczenia. Nasz Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w leczeniu depresji i będą służyć niezbędnym wsparciem. Dzięki terapii poczujesz się lepiej i odzyskasz dawną energię. Odwiedź naszą stronę internetową https://psychiatrzy.pl/ i postaw na profesjonalną pomoc.


oferta: INZPiRO – postaw na profesjonalne wsparcie psychiatryczne
lokalizacja: ()
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji
  Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji
  Zdrowotne - ogłoszenia Opole (woj. opolskie) - 09/30/2021 Darmowe
  Jesteśmy organizację pożytku publicznego, która działa w Opolu od 2006 roku. Naszym głównym celem jest niesienie pomocy osobom, które zostały dotknięte chorobą, doświadczyły nieszczęśliwego wypadku, walczą o odzyskanie sprawności lub są niesamodzielne. Wspieramy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe czy starsze. Pomagamy zorganizować zbiórkę publiczn...
 • Medycyna estetyczna, Toksyna botulinowa - Praktident
  Medycyna estetyczna, Toksyna botulinowa - Praktident
  Zdrowotne - ogłoszenia Wrocław - 09/15/2021 1.00 PLN
  Medycyna estetyczna w Praktident Medical Clinic to dział medycyny, zapewniający większy komfort Pacjentom pragnącym jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem. To także zyskujący na popularności sposób dbania o siebie, dzięki któremu Pacjenci mają lepsze samopoczucie oraz samoocenę. W naszych gabinetach wykonujemy cieszące się niesłabnącym zainteres...
 • Masaż klasyczny, modelujący z dojazdem
  Masaż klasyczny, modelujący z dojazdem
  Zdrowotne - ogłoszenia Warszawa (woj. mazowieckie) - 08/24/2021 150.00 PLN
  Nawracający ból pleców, a może po prostu ciężki dzień w pracy? Oferuje pełną gamę zabiegów – masaż klasyczny, relaksacyjny, modelujący z użyciem kijków bambusowych, bańki chińskiej lub świecy. Zabiegi wykonuję z użyciem naturalnych kosmetyków. Pełnej informacji udzielam telefonicznie lub mailowo. Zabiegi wykonuję w domu u Klienta. Oferta dotyczy ma...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: INZPiRO – postaw na profesjonalne wsparcie psychiatryczne jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.