Proszę o kontakt Stomatolog, któremu możesz zaufać Toruń

Data publikacji: 01/20/2020

Wszystkich poszukujących swojego stomatologa zapraszamy do http://www.zdrowy-usmiech.eu/ gdzie czeka na Państwa profesjonalny i odpowiednio wykwalifikowany zespół. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż pracuje na nowoczesnym sprzęcie, który sprawia że leczenie staje się bardziej komfortowe dla pacjenta. Różne rodzaje uśmierzania bólu to coś co doceni każdy z Was. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego dokładamy wszelkich starań, by prowadzone przez nas leczenie było nie tylko skuteczne, ale również na ile to możliwe przyjemne dla pacjenta. Z całą pewnością możemy zapewnić, że będzie ono przeprowadzone kompleksowo! Co więcej, proponujemy Państwu dogodne godziny wizyt. Przekonajcie się jak powinna wyglądać wizyta u dobrego stomatologa. Zapraszamy!


oferta: Stomatolog, któremu możesz zaufać
lokalizacja: Toruń (kujawsko-pomorskie)
cena: Proszę o kontakt

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)