Proszę o kontakt Stomatolog, któremu możesz zaufać Toruń

Data publikacji: 01/20/2020

Wszystkich poszukujących swojego stomatologa zapraszamy do http://www.zdrowy-usmiech.eu/ gdzie czeka na Państwa profesjonalny i odpowiednio wykwalifikowany zespół. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż pracuje na nowoczesnym sprzęcie, który sprawia że leczenie staje się bardziej komfortowe dla pacjenta. Różne rodzaje uśmierzania bólu to coś co doceni każdy z Was. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego dokładamy wszelkich starań, by prowadzone przez nas leczenie było nie tylko skuteczne, ale również na ile to możliwe przyjemne dla pacjenta. Z całą pewnością możemy zapewnić, że będzie ono przeprowadzone kompleksowo! Co więcej, proponujemy Państwu dogodne godziny wizyt. Przekonajcie się jak powinna wyglądać wizyta u dobrego stomatologa. Zapraszamy!


oferta: Stomatolog, któremu możesz zaufać
lokalizacja: Toruń (kujawsko-pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

  • Dieta
    Dieta
    Zdrowotne - ogłoszenia Siedlce (woj. mazowieckie) - 01/18/2022 Proszę o kontakt
    Natura daje nam ogrom możliwości i składników, odżywczych, które właściwie wykorzystane mogą mieć pozytywny wpływ na nasz organizm. Warto mieć to na uwadze i sięgać po takie propozycje, dzięki którym będziemy mogli lepiej o siebie zadbać. To właśnie w tym kierunku zaczęliśmy działać poznając świętą Hildegardę z Bingen i to co jej przyświecało, gdy ...
  • Wypieki domowe po staremu! Ciasta chleby i rogaliki
    Wypieki domowe po staremu! Ciasta chleby i rogaliki
    Zdrowotne - ogłoszenia Wrocław (woj. dolnośląskie) - 01/16/2022 Proszę o kontakt
    Dzień Dobry, witam w moim świecie wypieków! Mam na imię Danuta i bardzo chętnie wykonam różne wypieki na zamówienie, jestem starszą osobą pochodzącą z małej miejscowości. Pasje do pieczenia i gotowania zaszczepiła we mnie moja mama, której od dzieciństwa pomagałam w kuchni, od niej też pochodzą moje przepisy na ciasta w starym stylu. Nie boję się w...
  • Salon optyczny
    Salon optyczny
    Zdrowotne - ogłoszenia Kraków (woj. małopolskie) - 12/14/2021 Proszę o kontakt
    Oko-Design.com to doświadczony salon optyczny z Krakowa. Salon przyjmuje najmłodszych i dorosłych pacjentów przy ul. Krowoderskiej 51/A i umożliwia przejście badania ostrości wzroku na miejscu, co usprawnia proces zamawiania modnych oprawek korekcyjnych, czy progresywnych. Optyk wykonuje również podstawowe oraz bardziej skomplikowane naprawy okular...

Recenzja, komentarze i opinie

    Twoja opinia lub recenzja na temat: Stomatolog, któremu możesz zaufać jest dla nas bardzo ważna!
    Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.