239.00 PLN Szukasz nowej szczoteczki sonicznej dla siebie i bliskiej Ci osoby? Zamość

Data publikacji: 05/19/2020

Chcesz kupić produkt wysokiej jakości za rozsądną cenę, który będzie służył Ci przez lata?

Chcesz mieć oryginalny zestaw szczoteczek, które perfekcyjnie zadbają o zdrowe i białe zęby?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Zestaw Dwóch Szczoteczek Sonicznych Philips Sonicare DailyClean HX3212
+ 8 dodatkowych końcówek (zamienników)
+ 2 Wyciskacze do pasty
+ 1x Etui podróżne na szczoteczkę

Dlaczego Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare DailyClean jest dobrym wyborem?
Aż 31000 drgań na minutę wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.
Profesjonalny timer Smartimer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo zegar okresowy w szczoteczce - Quadpacer co 30 sekund powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby.
Główki końcówek do szczoteczek sonicznych Philips Sonicare są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób perfekcyjnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.
Dołączona końcówka ProResult jest wyposażona w specjalny system polerowania i usuwania przebarwień. Dodatkowo dynamiczny sposób czyszczenia skutecznie dotrze głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.
Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 10 dni bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Później wystarczy postawić ją na ładującej podstawce, dzięki czemu akumulator ponownie się naładuje.
Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!
Zastanawiasz się czy szczoteczka Philips Sonicare jest odpowiednia dla Ciebie i sprawdzi się? Szczoteczka posiada program łatwego startu, dzięki czemu zaprzyjaźnisz się z nią z niespotykaną łatwością. Szczoteczka delikatnie zwiększa moc szczotkowania przez pierwsze 14 użyć, co szybko i przyjemne wprowadzi Cię w nowy i lepszy sposób pielęgnacji jamy ustnej.
Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!
W skład zestawu wchodzą: 2 szczoteczki soniczne z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania, 2 oryginalne końcówki ProResult dołączone przez producenta, 8 dodatkowych końcówek (zamienników), 2 wyciskacze do pasty, jedno etui podróżne, oryginalne opakowanie oraz instrukcja obsługi.


Wbudowany timer
Zastanawiasz się, czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo? Już nie musisz. Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania. Dodatkowo co 30 sekund szczoteczka powiadomi Cię kiedy należy zmienić szczotkowana stronę jamy ustnej.

Wytrzymały akumulator
Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 10 dni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie). Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładującą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

Wyczyścisz swoje zęby jeszcze dokładniej!
Specjalny kształt, w jaki zostały ułożone włókna oraz specjalne ich przycięcie sprawia, że szczoteczka idealnie dopasowuje się do kształtu Twoich zębów.

Miękkie włókna, poprzez delikatne masowanie Twoich dziąseł chronią je przed podrażnieniami. Końcówka idealnie nadaje się również dla osób z odsłoniętymi szyjkami zębów.

Jako gratis otrzymasz aż 8 końcówek (zamienników):
4x Końcówka DiamondClean - Dzięki trzem rodzajom włókien o różnym zadaniu, zapewnisz doskonałe ukrwienie dziąseł poprzez ich masowanie, lepiej usuniesz kamień nazębny i dokładnie wyczyścisz każdego zęba.
4x Końcówka ProResult - Dzięki włosiu, które jest przycięte pod specjalnymi kontami, doskonale usuniesz płytkę nazębną i dotrzesz do najbardziej niedostępnych przestrzeni międzyzębowych.


2 wyciskacze do pasty w zestawie!
Wyciskacze do pasty są bardzo praktycznym przedmiotem. Umożliwią Ci bezproblemowe wyciśnięcie Twojej pasty aż do samego końca, bez mozolnego skręcania tubki i innych zabiegów

Etui Podróżne Na Szczoteczkę
Dzięki wbudowanemu miejscu na końcówki, będziesz móc zabrać cały zestaw potrzebny do mycia zębów w jednym opakowaniuW skład zestawu wchodzi:
2 Szczoteczki Soniczne Philips Sonicare HX3212/61 w kolorze różowym i granatowym
Podstawka ładująca (ładowarka)
2 Dołączone przez producenta oryginalne końcówki ProResult
Etui podróżne na szczoteczkę
8 Końcówek (zamienników)
2 wyciskacze do pasty
Oryginalne opakowanie


oferta: Szukasz nowej szczoteczki sonicznej dla siebie i bliskiej Ci osoby?
lokalizacja: Zamość (lubelskie)
cena: 239.00 PLN
Telefon: 731242424

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)