2.00 PLN Czas zakończyć złą passę samotności! Gorzów Wielkopolski

Data publikacji: 08/19/2021

Stwierdziłam ,że nie mam nic do stracenia i może uda mi się tu poznać kogoś wartego uwagi. Mimo dość dojrzałego wieku mogę smiało powiedzieć, że cierpię z powodu samotności i braku miłości. Chciałabm poznać sympatycznego pana, który umili mi życie i sprawi, że przestanę tak nudno i monotonnie żyć. Jestem otwarta na wszelkie propozycje.
mój e-mail: natin.atk.a3.5@gmail.com


oferta: Czas zakończyć złą passę samotności!
lokalizacja: Gorzów Wielkopolski ()
cena: 2.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • ✅ Sponsorka szuka młodszego ✅
  ✅ Sponsorka szuka młodszego ✅
  Oddam za darmo - - 08/12/2021 300.00 PLN
  Właścicielka hotelu chętnie zasponsoruje młodszego mężczyznę 22 lata +. Jedynie seeks bez zobowiązań w zamian za sponsoring. Kontakt dla poważnie zainteresowanych napisałam na kartce na zdjęciu. NIE ODPISUJE NA EMIALE znajdziesz mnie po informacjach ze zdjęcia. Możliwy stały układ. Na wszelki wypadek jeśli zdjęcie nie działa z jakiegoś powodu napis...
 • Niespotykana i wyjątkowa.
  Niespotykana i wyjątkowa.
  Oddam za darmo - Łódź - 08/11/2021 9.00 PLN
  Kobieca i zmysłowa 50 latka pozna faceta na teraz. Nie interesuje mnie twoja przeszlosc, stan cywilny, zycie prywatne. Wazne co mozesz mi zaoferowac tu i teraz. Aktualnie jestem sama i brakuje mi rozrywki. mój e-mail: takadako.t.k.a.5@gmail.com
 • Piękna i seksowna diabliczka chętnie ciebie pozna.
  Piękna i seksowna diabliczka chętnie ciebie pozna.
  Oddam za darmo - Kielce - 08/06/2021 1.00 PLN
  Jestem 30 letnią szczupłą kobietą, spokojną, wykształconą, ale nadal samotną. Intuicja podpowiada mi, że to tutaj w końcu znajdę odpowiedniego mężczyznę, który otworzy... przede mną cały świat. Jeśli masz poczucie humoru, umiesz odnaleźć się w towarzystwie i lubisz dobre piwo :) to odezwij się do mnie. mój e-mail: dzikak.otk.a30@gmail.com

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Czas zakończyć złą passę samotności! jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.