9.00 PLN Możesz ze mną porozmawiać na każdy temat. Białystok

Data publikacji: 09/08/2021

Jestem szczupłą 18 latką z duszą romantyczki. Możesz ze mną porozmawiać na każdy temat, spędzić czas jak tylko zechcesz. Poznasz mnie po usmiechu na codzień, a patrząc na mnie widzisz kobietę czerpiacą radość każdego dnia.
mój e-mail: ostrakochan.ec.z.k.a@gmail.com


oferta: Możesz ze mną porozmawiać na każdy temat.
lokalizacja: Białystok ()
cena: 9.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Znajde cie, mam nadzieje.
  Znajde cie, mam nadzieje.
  Oddam za darmo - Zielona Góra - 09/07/2021 3.00 PLN
  Poznam zdecydowanego, mocno stapajacego po ziemi mężczyznę. Badź odważny, szalony i wiedzacy co chcesz od życia, a skradniesz moje serce. Jestem 30 letnią zadbaną i konkretną kobietą. Wiem czego chce od życia więc za niezdecydowanych panów podziękuję. mój e-mail: askajo.l.as.ka@gmail.com
 • Rozpal we mnie płomień miłości !
  Rozpal we mnie płomień miłości !
  Oddam za darmo - Kraków - 09/06/2021 2.00 PLN
  Hej, szukam faceta! Konkretnie interesuje mnie typ rozrywkowego, zadbanego i równie szalonego jak ja faceta. Jestem 50 letnią babeczką, z którą można konie kraść tylko nie mam szczęścia w miłości. Może to absurdalne ale liczę, że właśnie tu kogoś poznam godnego uwagi- na to liczę! mój e-mail: za.d.b.an.a50@gmail.com
 • Czas zakończyć złą passę samotności!
  Czas zakończyć złą passę samotności!
  Oddam za darmo - Gorzów Wielkopolski - 08/19/2021 2.00 PLN
  Stwierdziłam ,że nie mam nic do stracenia i może uda mi się tu poznać kogoś wartego uwagi. Mimo dość dojrzałego wieku mogę smiało powiedzieć, że cierpię z powodu samotności i braku miłości. Chciałabm poznać sympatycznego pana, który umili mi życie i sprawi, że przestanę tak nudno i monotonnie żyć. Jestem otwarta na wszelkie propozycje. mój e-mail: ...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Możesz ze mną porozmawiać na każdy temat. jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.