12.00 PLN ODDAM ZA DARMO SERCE UCZUCIA PISZ 721747465 Sędziszów Małopolski

Data publikacji: 01/17/2020

ZAPRASZAM DO ZNAJOMOSCI OSOBY SZUKAJĄCE MILOSCI MAJĄCE DOSC SAMOTNOSCI KLAUDIA Z PODKARPACIA LAT 35 WRAŻLIWA SPOKOJNA UCZUCIOWA JESLI INTERESUJE CIE STALY POWAŻNY ZWIĄZEK ZALOŻENIE RODZINY SLUB MOŻESZ ZMIENIC MIEJSCE ZAMIESZKANIA PISZ SMAIALO WARTO MAM MALE GOSPODARSTWO JESTEM OSOBOM Z WADOM WZROKU CO MI ŻYCIA NIE UTRUDNIA POTRAFIE DARZYC SZCZERYMI PRAWDZIWYMI UCZUCIAMI WARTO MIEC KOGOS NIE ISC PRZEZ ŻYCIE SAMOTNIE BĘDZIE MILO JESLI KTOS SIE ODEZWIE LICZOM SIE OSOBY Z WARTOSCIAMI JAK WNĘTRZE NIE WYGLĄD MILOSC SZACUNEK UCZCIWOSC SZCZEROSC ZAUFANIE ODPOWIEDZIALNOSC WSPIERANIE ZROZUMIENIE BEZ WARTOSCI ZWIĄZEK NIEMA SZANS ZAISTNIEC DAJ SZANSE MILOSCI ZAPRASZAM DO ZNAOMOSCI KUJ ŻELAZO PUKI GORĄCE MILOSC WIECZNIE NIE BĘDZIE CZEKAC KLAUDIA Z PODKARPACIA 721747465 POWTARZAM 721747465 PISZCIE WARTO


oferta: ODDAM ZA DARMO SERCE UCZUCIA PISZ 721747465
lokalizacja: Sędziszów Małopolski (podkarpackie)
cena: 12.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Szukam szczescia i akceptacji.
  Szukam szczescia i akceptacji.
  Oddam za darmo - Szczecin - 10/25/2021 1.00 PLN
  Cześć, jestem 50 letnia atrakcyjną i zadbaną kobietą. Szukam partnera/przyjaciela- osoby z którą będę mogla pogadać, zwierzać się z problemów a także śmiać się z różnych sytuacji. W realu ciężko mi taką osobę poznać dlatego odważyłam się npisać ogłoszenie, mam nadzieję że odniesie to upragniony przeze mnie skutek. Napisz, a zobaczymy czy będziemy n...
 • Ciekawa świata i nowych wrażeń.
  Ciekawa świata i nowych wrażeń.
  Oddam za darmo - Szczecin - 10/01/2021 1.00 PLN
  Jestem otwarta na nowe znajomości i przygody. Lubię atmosferę tajemniczości i romansu. Chętnie wyjeżdżam na kilka dni w różne miejsca aby coś lub kogoś "odkryć". Szukasz towarzyszki życia? Napisz!
 • Pani z klasą pozna pana!
  Pani z klasą pozna pana!
  Oddam za darmo - Łódź - 09/28/2021 7.00 PLN
  Atrakcyjna, zadbana, dojrzała - tak bym siebie opsała. Jeśli szukasz takiej towarzyszki życia jak ja to ogłoszenie jest dla ciebie. Można ze mną "konie kraść" czyli pogadać i nieźle się zabawić. Odezwij się!

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: ODDAM ZA DARMO SERCE UCZUCIA PISZ 721747465 jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.