6.00 PLN Poznam sympatycznego pana. Gdańsk

Data publikacji: 09/16/2021

Masz poczucie humoru? Dystans do otaczajace swiata? Lubisz rozmawiac na kazdy temat? Jestesmy dla siebie stworzeni. Nie wysylaj zdjec, ladna buzia to nie wszystko. Przede wszystkim przekonasz mnie charakterem i tym co soba reprezentujesz. Miej serce pelne milosci i w glowie poukladane a na pewo sie dogadamy. Jestem zadbana 50 latka.
mój e-mail: 50z.adb.a.n.a@gmail.com


oferta: Poznam sympatycznego pana.
lokalizacja: Gdańsk ()
cena: 6.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Możesz ze mną porozmawiać na każdy temat.
  Możesz ze mną porozmawiać na każdy temat.
  Oddam za darmo - ogłoszenia Białystok - 09/08/2021 9.00 PLN
  Jestem szczupłą 18 latką z duszą romantyczki. Możesz ze mną porozmawiać na każdy temat, spędzić czas jak tylko zechcesz. Poznasz mnie po usmiechu na codzień, a patrząc na mnie widzisz kobietę czerpiacą radość każdego dnia. mój e-mail: ostrakochan.ec.z.k.a@gmail.com
 • Znajde cie, mam nadzieje.
  Znajde cie, mam nadzieje.
  Oddam za darmo - ogłoszenia Zielona Góra - 09/07/2021 3.00 PLN
  Poznam zdecydowanego, mocno stapajacego po ziemi mężczyznę. Badź odważny, szalony i wiedzacy co chcesz od życia, a skradniesz moje serce. Jestem 30 letnią zadbaną i konkretną kobietą. Wiem czego chce od życia więc za niezdecydowanych panów podziękuję. mój e-mail: askajo.l.as.ka@gmail.com
 • Czas zakończyć złą passę samotności!
  Czas zakończyć złą passę samotności!
  Oddam za darmo - ogłoszenia Gorzów Wielkopolski - 08/19/2021 2.00 PLN
  Stwierdziłam ,że nie mam nic do stracenia i może uda mi się tu poznać kogoś wartego uwagi. Mimo dość dojrzałego wieku mogę smiało powiedzieć, że cierpię z powodu samotności i braku miłości. Chciałabm poznać sympatycznego pana, który umili mi życie i sprawi, że przestanę tak nudno i monotonnie żyć. Jestem otwarta na wszelkie propozycje. mój e-mail: ...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Poznam sympatycznego pana. jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.