7.00 PLN Spokojna, miła i znająca życie! Szczecin

Data publikacji: 09/21/2021

Jestem wesołą 40 letnią kobietą z miłym, bezkonfliktowym usposobieniem. Lubię wycieczki, spacery oraz taniec. Szukam pana. który potrafi zrozumieć i docenić drugą osobę. Preferuję panów bez nałogow i stabilnych finansowo.
mój e-mail: konkretnapoznakonkretneg.o@gmail.com


oferta: Spokojna, miła i znająca życie!
lokalizacja: Szczecin ()
cena: 7.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Zwykła dziewczyna szuka partnera.
  Zwykła dziewczyna szuka partnera.
  Oddam za darmo - Lublin - 09/20/2021 10.00 PLN
  Zwykła dziewczyna, z poczuciem humoru chętnie pozna partnera na resztę życia. Jestem otwartą ale konkretną osobą, uczciwą o dobrym sercu. dbam o innych ale w tym wszystkim nie zapominam o sobie. Lubię aktywnie spędzać czas, ale również czytać książki. Szukam partnera uczciwego i szanującego kobiety. mój e-mail: diablicz.ka15.3@gmail.com
 • Dam szansę każdemu.
  Dam szansę każdemu.
  Oddam za darmo - Warszawa - 09/19/2021 3.00 PLN
  Jestem osobą skromną, atrakcyjną i daję szansę każdemu. Nie lubię przesadnych przystojniaków chwalących się pieniędzmi, bo akurat mam ich w nadmiarze. Szukam normalnego i zwyczajnego faceta, który na widok dojrzałej i zadbanej 30stki nie poprzestanie na jednym... spotkaniu. mój e-mail: zadbbanabru.n.e.t.ka@gmail.com
 • ❤️ Szukam faceta na spotkanie bez zobowiązań ❤️
  ❤️ Szukam faceta na spotkanie bez zobowiązań ❤️
  Oddam za darmo - - 09/18/2021 Proszę o kontakt
  Młoda, szczupła, lubiąca seex szuka bardziej doświadczonego faceta na wspólne spotkania i zabawy we dwoje. Bez sponsoringu, starych, desperatów i żonatych ! Kontakt wyłącznie prywatny podałam na fotce

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Spokojna, miła i znająca życie! jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.