8.00 PLN Wiecznie młoda i szalona Łódź

Data publikacji: 11/24/2021

Towarzyska, rozrywkowa i optymistycznie podchodząca do świata a przy tym zadbana i dojrzała 40 letnia kobieta poszukuje podobnego z charakteru mężczyzny. Uwielbiam mężczyzn szarmanckich, przystojnych z dużym... poczuciem humoru. Nie mam problemów natury finansowej i mam dużo wolnego czasu - firmę prowadzę zdalnie a to duży atut. Odezwij się jeśli byłbyś wstępnie zainteresowany.
mój e-mail: idealna228@gmail.com


oferta: Wiecznie młoda i szalona
lokalizacja: Łódź ()
cena: 8.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Szukam mężczyzny do stałego związku
  Szukam mężczyzny do stałego związku
  Oddam za darmo - ogłoszenia Bydgoszcz - 11/23/2021 9.00 PLN
  Hej, szukam faceta do stałego zwiążku. Jestem zadbaną, normalnej budowy 30 latką z zawodu technikiem hotelarstwa. Chcesz mnie poznać, pisz śmiało. mój e-mail: sliczna.bruncia@gmail.com
 • Poszukiwany normalny pan do życia
  Poszukiwany normalny pan do życia
  Oddam za darmo - ogłoszenia Gorzów Wielkopolski - 11/22/2021 6.00 PLN
  Witaj, jestem skromną i dbającą o swój wizerunek kobietą. Poszukuję mężczyzny, który poza ładną buzią ma coś więcej do zaoferowania, dla mnie liczy się przede wszystkim to jakim jesteś czlowiekiem i jak postrzegasz drugiego człowieka. Facetom bez empatii i serca liczącym tylko na szybki numerek serdecznie dziękuję. mój e-mail: ptwarzy@gmail.com
 • Mloda dziewczyna chce poeksperymentowac
  Mloda dziewczyna chce poeksperymentowac
  Oddam za darmo - ogłoszenia - 11/22/2021 111111.00 PLN
  Mloda,nie brzydka dziewczyna chce troche poeksperymentowac z FAJNYM facetem. To moje drugie ogloszenie bo pisza do mnie same "bogate" maczo dupki. Więcej info - tylkoprzygoda589@gmail.com

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Wiecznie młoda i szalona jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.