3.00 PLN Znajde cie, mam nadzieje. Zielona Góra

Data publikacji: 09/07/2021

Poznam zdecydowanego, mocno stapajacego po ziemi mężczyznę. Badź odważny, szalony i wiedzacy co chcesz od życia, a skradniesz moje serce. Jestem 30 letnią zadbaną i konkretną kobietą. Wiem czego chce od życia więc za niezdecydowanych panów podziękuję.
mój e-mail: askajo.l.as.ka@gmail.com


oferta: Znajde cie, mam nadzieje.
lokalizacja: Zielona Góra ()
cena: 3.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Rozpal we mnie płomień miłości !
  Rozpal we mnie płomień miłości !
  Oddam za darmo - Kraków - 09/06/2021 2.00 PLN
  Hej, szukam faceta! Konkretnie interesuje mnie typ rozrywkowego, zadbanego i równie szalonego jak ja faceta. Jestem 50 letnią babeczką, z którą można konie kraść tylko nie mam szczęścia w miłości. Może to absurdalne ale liczę, że właśnie tu kogoś poznam godnego uwagi- na to liczę! mój e-mail: za.d.b.an.a50@gmail.com
 • Czas zakończyć złą passę samotności!
  Czas zakończyć złą passę samotności!
  Oddam za darmo - Gorzów Wielkopolski - 08/19/2021 2.00 PLN
  Stwierdziłam ,że nie mam nic do stracenia i może uda mi się tu poznać kogoś wartego uwagi. Mimo dość dojrzałego wieku mogę smiało powiedzieć, że cierpię z powodu samotności i braku miłości. Chciałabm poznać sympatycznego pana, który umili mi życie i sprawi, że przestanę tak nudno i monotonnie żyć. Jestem otwarta na wszelkie propozycje. mój e-mail: ...
 • ✅ Sponsorka szuka młodszego ✅
  ✅ Sponsorka szuka młodszego ✅
  Oddam za darmo - - 08/12/2021 300.00 PLN
  Właścicielka hotelu chętnie zasponsoruje młodszego mężczyznę 22 lata +. Jedynie seeks bez zobowiązań w zamian za sponsoring. Kontakt dla poważnie zainteresowanych napisałam na kartce na zdjęciu. NIE ODPISUJE NA EMIALE znajdziesz mnie po informacjach ze zdjęcia. Możliwy stały układ. Na wszelki wypadek jeśli zdjęcie nie działa z jakiegoś powodu napis...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Znajde cie, mam nadzieje. jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.