2.00 PLN Znajdę odpowiedniego faceta? Gorzów Wielkopolski

Data publikacji: 09/14/2021

Jestem od dłuższego czasu bardzo samotna, chcę w końcu to zmienić dlatego szukam partnera, osoby z którą poczuję szczęście, miłość i stabilizację. Szukam partnera bez nałogów, osoby która szanuje drugiego człowieka i tak jak ja kocha zwierzęta. Jesteś gotów zacząć relację ze mną to napisz.
mój e-mail: superkic.ia0.9.0@gmail.com


oferta: Znajdę odpowiedniego faceta?
lokalizacja: Gorzów Wielkopolski ()
cena: 2.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Poznam sympatycznego pana.
  Poznam sympatycznego pana.
  Oddam za darmo - Łódź - 09/13/2021 9.00 PLN
  Szukam partnera na resztę życia, jestem atrakcyjną, normalnej budowy i średniego wzrostu kobietą po rozwodzie. Oczekuję od przyszłego partnera uczciwości, szacunku i zainteresowania moją osobą. Jeśli zdcydujesz się mnie poznać bliżej to zapewniam, że nie pożałujesz swojej decyzji. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam mój e-mail: 50napal.o.n.a.5.0@gmai...
 • Możesz ze mną porozmawiać na każdy temat.
  Możesz ze mną porozmawiać na każdy temat.
  Oddam za darmo - Białystok - 09/08/2021 9.00 PLN
  Jestem szczupłą 18 latką z duszą romantyczki. Możesz ze mną porozmawiać na każdy temat, spędzić czas jak tylko zechcesz. Poznasz mnie po usmiechu na codzień, a patrząc na mnie widzisz kobietę czerpiacą radość każdego dnia. mój e-mail: ostrakochan.ec.z.k.a@gmail.com
 • Znajde cie, mam nadzieje.
  Znajde cie, mam nadzieje.
  Oddam za darmo - Zielona Góra - 09/07/2021 3.00 PLN
  Poznam zdecydowanego, mocno stapajacego po ziemi mężczyznę. Badź odważny, szalony i wiedzacy co chcesz od życia, a skradniesz moje serce. Jestem 30 letnią zadbaną i konkretną kobietą. Wiem czego chce od życia więc za niezdecydowanych panów podziękuję. mój e-mail: askajo.l.as.ka@gmail.com

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Znajdę odpowiedniego faceta? jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.