Proszę o kontakt Słodziak szuka domu Gdańsk

Data publikacji: 05/28/2021

Kocurek po zabiegu kastaracji, odrobaczony i zaszczepiony w wieku 11 mc -szuka kochających opiekunów.
Kotek został uratowany z bezdomności ma fantastyczny charakter, kocha ludzi, lubi bardzo dzieci. Jest totalnym pieszczochem ale też bardzo lubi się bawić. W domu tymczasowym przebywa w towarzystwie innych kotów.
Szukamy dla niego domu niewychodzacego ze zdrową dietą Karmy mokre wysokomięsne typu Animonda carny, smilla, mac's, feringa.


oferta: Słodziak szuka domu
lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Antyalergiczne kotki balijskie
  Antyalergiczne kotki balijskie
  Koty - ogłoszenia Kościerzyna (woj. pomorskie) - 01/10/2021 3500.00 PLN
  Antyalergiczne kotki balijskie z hodowli Jagodowa Miłość* Polecamy nasze kotki balijskie, które są wspaniałym towarzyszem człowieka. Koty balijskie kochają ludzi. Idealne dla alergików, osób uczulonych na białko kocie, nasze kotki wielokrotnie poszły do domów gdzie były nawet bardzo silne alergie i teraz miłośnicy kotów, mogą cieszyć się wspaniałym...
 • Kot Bengalski Kocięta Bengalskie
  Kot Bengalski Kocięta Bengalskie
  Koty - ogłoszenia Łódź (woj. łódzkie) - 10/03/2020 3500.00 PLN
  MAMY KOCIĘTA !!! Witamy Was w naszej domowej hodowli kotów bengalskich ,,Słoneczne Stoki" . Nasza hodowla przynależy do stowarzyszenia hodowców kotów Supreme Cat Club. Nasz przydomek zarejestrowany jest w Polskiej Federacji Felinologicznej FELIS Polonia(FPL),członka FIFe. Zapraszamy wszystkich ,którzy marzą o kocie który będzie pełnoprawnym członki...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Słodziak szuka domu jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.