700.00 PLN IRobot Roomba Combo Sierakowice

Data publikacji: 05/08/2022
Użytkownik: Edyta

Posiadam na sprzedaż Robot Roomba Combo odkurza i myje podłogi.
Usuwa kurz i brud przy użyciu szczotki do odkurzania w kształcie litery V, 2 szczotek do sprzątania przy krawędziach oraz dużej mocy ssącej. Szczotki do sprzątania przy krawędziach usuwają kurz i brud wzdłuż ścian i w narożnikach. Roomba Combo mopuje przy użyciu nakładki o specjalnej strukturze, która dzięki elektronicznej pompie przepływu wody, utrzymywana jest w stałym nawilżeniu by dokładnie zmywać podłogi. Z uwagi na zakup nowego urządzenia jestem zmuszona sprzedać robota, który był niezawodny w swoim działaniu. Posiada kilka rys na nakładce, które nie przeszkadzają w użytkowaniu. Zakupiłam również nową szczotkę do odkurzania oraz boczne szczoteczki. Zamieniłam stary filtr na nowy. W moim posiadaniu był rok.


użytkownik: Edyta
oferta: IRobot Roomba Combo
lokalizacja: Sierakowice (pomorskie)
cena: 700.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Sprzedam oryginalny, markowy, turecki dywan wełniany
  Sprzedam oryginalny, markowy, turecki dywan wełniany
  Dywany / Wykładziny / Podłogi - Wodzisław Śląski (woj. śląskie) - 02/17/2022 Proszę o kontakt
  dodane przez: Edward (z Wodzisław Śląski) opinie o Edward
  Sprzedam oryginalny, markowy, turecki dywan wełniany, ręcznie tkany w idealnym stanie (jak nowy) w kolorze bordo (w przewadze). Wymiary dywanu: 3,80x2,70 m. Dywan nie posiada żadnych plam ani zniszczeń. Gorąco polecam i zapraszam do zakupu. W przypadku pytań, zakupu oraz ostatecznej ceny proszę o kontakt

Edyta opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: IRobot Roomba Combo lub użytkownika Edyta jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.