Proszę o kontakt Eleganckie grzejniki Władysławowo

Data publikacji: 07/20/2021
Data modyfikacji: 07/27/2021
Użytkownik: Gość

Twoja łazienka Cię nudzi? Chcesz stworzyć w niej wyjątkowy klimat, ale nie wiesz jak to zrobić? Grzejniki dekoracyjne Imers to odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Projektanci zadbali o to, aby każdy z modeli łączył estetykę z funkcjonalnością. Dzięki temu, grzejniki Imers świetnie spełniają swoją funkcję grzewczą, a dodatkowo wyglądają powalająco. W ofercie dostępnej na stronie https://imers.pl/, znajdziemy grzejniki chromowane, retro oraz dekoracyjne. Szeroki wybór pozwala dopasować je do każdego wystroju wnętrza. Jedną z największych zalet grzejników Imers, są ukryte w ścianie rury odprowadzające wodę, które bardzo często odpowiadają za pogorszenie dobrego wrażenia wizualnego. Zapoznaj się z ofertą już dziś!


użytkownik: Gość
oferta: Eleganckie grzejniki
lokalizacja: Władysławowo (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Gość opinie:

    Twoja opinia lub recenzja na temat: Eleganckie grzejniki lub użytkownika Gość jest dla nas bardzo ważna!
    Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.