Proszę o kontakt Czym usunąć asfalt i smołę z samochodu? Kartuzy

Data publikacji: 06/20/2022
Data modyfikacji: 06/20/2022
Użytkownik: Chemia samochodowa

Irytujące i szpecące czarne plamy, kropki na karoserii i felgach potrafią zapuść humor każdemu kierowcy. Nie dość że widać je z daleka, w szczególności na jasnym lakierze, to jeszcze są bardzo trudne do usunięcia, przynajmniej w sposób mechaniczny.

Skąd bierze się asfalt na lakierze i jak powstaje zabrudzenie podczas jazdy? Prawdopodobnie w 90% przypadków zabrudzenie lakieru asfaltem lub smołą powstaje na wskutek przejeżdżania przez miejsca gdzie pracują nasi ukochani drogowcy. Np. Kiedy naprawiają nasze piękne polskie drogi lub kładą zupełnie nową nawierzchnię, a my przejeżdżamy obok ich miejsca pracy - wystarczy że wiatr zawieje z nie z tej strony co trzeba i kropelki smoły lecą w kierunku naszego pięknego auta. Niestety nic na to nie poradzimy, po dojechaniu do miejsca docelowego podróży okazuje się że smoła już stwardniała i wyschła, co zatem można zrobić?

Jak usunąć zabrudzenie od smoły i asfaltu z elementów lakierowanych? Przede wszystkim nie należy robić tego na siłę! Nie należy drapać, szorować czarnych kropek na lakierze - doprowadzi to do uszkodzenia lakieru oraz jego zmatowienia, łatwo jest przesadzić. Do usuwania takich asfaltu oraz smoły stosuje się specjalne preparaty które nie uszkadzają powierzchni lakieru.

Czym usunąć zabrudzenie, jaki środek zastosować?

K2 Tar Remover to niezwykle skuteczny środek przeznaczony do bezpiecznego usuwania plam ze smoły i asfaltu oraz śladów po naklejkach, winietach i taśmach klejących. Dzięki silnie penetrującej formule z łatwością usuwa trudne zabrudzenia. Niezbędny w procesie dekontaminacji podczas przygotowania do korekty lakieru przed aplikacją wosku lub powłoki ceramicznej.

Cechy produktu:
do użytku wyłącznie zewnętrznego
bezpieczny dla powierzchni aluminiowych, chromowanych i z tworzywa
natychmiast rozpuszcza zabrudzenia drogowe
Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć.
Nanieść na zabrudzone powierzchnie.
Odczekać ok. 30 sekund aż brud się rozpuści, przetrzeć szmatką i od razu spłukać obficie wodą


użytkownik: Chemia samochodowa
oferta: Czym usunąć asfalt i smołę z samochodu?
lokalizacja: Kartuzy (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Profesjonalne kosmetyki samochodowe online
  Profesjonalne kosmetyki samochodowe online
  Chemia samochodowa - Lublin (woj. lubelskie) - 04/02/2021 Proszę o kontakt
  dodane przez: Autochemia
  Dbasz o swoje auto z należytą starannością? Potrzebujesz kosmetyków, które są skuteczne i bezpieczne dla czyszczonych elementów? Doskonale trafiłeś! Sklep Autochemia posiada wszystko, czego potrzebujesz! Od wielu lat oferujemy bowiem profesjonalne kosmetyki samochodowe z dostawa na terenie całego kraju. W asortymencie posiadamy preparaty do pielęgn...

Chemia samochodowa opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Czym usunąć asfalt i smołę z samochodu? lub użytkownika Chemia samochodowa jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.