Proszę o kontakt Wymiana klocków hamulcowych Białystok

Data publikacji: 06/30/2022
Użytkownik: EBC Brakes

Chcecie dowiedzieć się, jak powinna przebiegać wymiana klocków hamulcowych? W takim wypadku wejdź na stronę EBC Brakes i przekonaj się, jak powinno się to wykonywać! Należy rozpocząć od dokładnego unieruchomienia pojazdu, podniesienia go i zabezpieczenia. Następnie odkręcamy i zdejmujemy koło samochodu, demontujemy zacisk i klocki hamulcowe i jarzmo zacisku, po czym należy odkręcić śrubę mocującą tarczę hamulcową. Wtedy dokładnie oczyszczamy piastę, ponieważ nie może ona nosić żadnego znamion rdzy, uszkodzeń, a na jego powierzchni nie może być absolutnie żadnych zadr. Po więcej informacji wejdź na oficjalną stronę EBC Brakes gdzie znajdziesz informację o wymianie klocków hamulcowych! Nie czekaj, sprawdź stronę już teraz!


użytkownik: EBC Brakes
oferta: Wymiana klocków hamulcowych
lokalizacja: Białystok (podlaskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

EBC Brakes opinie:

    Twoja opinia lub recenzja na temat: Wymiana klocków hamulcowych lub użytkownika EBC Brakes jest dla nas bardzo ważna!
    Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.