Dom na sprzedaż w Borach Tucholskich Śliwice

cena: 720.00 PLN

Data publikacji: 11/20/2022
Użytkownik: Krzysztof

Dom na sprzedaż o powierzchni 104m2, działka około 1480m2 stan deweloperski. U góry 3 sypialnie plus łazienka na dole kuchnia z salonem, duży pokój, łazienka, kotłownia, pralnia i spiżarnia przy kuchni. Oczyszczalnia przydomowa, przyłącze prądu zewnętrzne z przyłączem na agregat.ogrzewanie podłogowe energooszczędne nisko temperaturowe z sterownikami w każdym pomieszczeniu. Piec na pelet z systemem pomp zróżnicowanych co pozwala na podłączenie do nich różnych systemów grzewczych takich jak np pompa ciepła piec elektryczny panele. Bojler z grzałka elektryczna. System mieszania wody w obiegu. 3 szybowe okna nowszej generacji. Pustak z większą gęstością z certyfikatem (lepsza izolacja ciepła) blacha modułowa. Zainteresowanych proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.


użytkownik: Krzysztof
oferta: Dom na sprzedaż w Borach Tucholskich
lokalizacja: Śliwice (kujawsko-pomorskie)
cena: 720.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 700 x 400 cm 47 000,00 zł
Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 700 x 400 cm 47 000,00 zł
Domy na sprzedaż - Kartuzy (woj. pomorskie) - 10/05/2022 47000.00 PLN
dodane przez: Domki Zylajek
Producent Domków oferuję nowy piętrowy domek do samodzielnego montażu 28m2  4m/7m. Domek całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany z konstrukcji szkieletowej certyfikowanej co jest bardzo ważne na jego wytrzymałość z możliwością zastosowania ocieplenia. Domek z konstrukcją s...
POMORSKI SZYBKI I BEZPIECZNY SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ. TEL 503503952
POMORSKI SZYBKI I BEZPIECZNY SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ. TEL 503503952
Domy na sprzedaż - Gdynia (woj. pomorskie) - 06/18/2022 Proszę o kontakt
dodane przez: Perla House
ZAJMUJEMY SIĘ SKUPEM MIESZKAŃ, DZIAŁEK , DOMÓW , I INNYCH LOKALI DZIAŁAMY NA TERENIE TRÓJMIASTA I OKOLIC WOJEWÓDZTWO POMORSKIE TO NIE PROBLEM DLA NAS W jaki sposób działamy? Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie i staramy się ograniczyć do minimum formalności. Kontakt telefoniczny z właścicielem mieszkania Ocena stanu prawnego Wycena nieru...
domek drewniany 39 m
domek drewniany 39 m
Domy na sprzedaż - Kołaczkowice (woj. śląskie) - 02/20/2022 220000.00 PLN
dodane przez: Jolanta
Nowiusieńki, drewniany domek wybudowany  pod koniec 2021 r na działce 5300 m. Szerokość działki 14bm. Deski 2,7 zewnątrz + wełna 15 cm + deska 2,7 wewnątrz. Poddasze użytkowe ocieplone wełną 15 cm. Schody opuszczane.  Podłoga ocieplona 15 cm styropianem.  Salon z kuchnią i osobno sypialnia i łazienka. Spokojnie na 3 osoby. Przed domkiem utwardzony ...

Krzysztof opinie:

Zobacz co nasi użytkownicy myślą na temat Krzysztof oraz oferty Dom na sprzedaż w Borach Tucholskich
  Twoja opinia lub recenzja na temat: Dom na sprzedaż w Borach Tucholskich lub użytkownika Krzysztof jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.


  Nowe ogłoszenia (kupię, sprzedam, usługi, używane)