30000.00 PLN Teren pod Food Truck, przyczepę gastronomiczną Tarnobrzeg

Data publikacji: 05/18/2021
Data modyfikacji: 05/18/2021
Użytkownik: smaki-jezioraDo wynajęcia teren pod Food Truck , przyczepę gastronomiczną nad Jeziorem Tarnobrzeskim (czerwiec-wrzesień 2021). Działka usytuowana jest wzdłuż deptaka spacerowego, blisko głównego wjazdu na teren jeziora. W sezonie letnim miejsce to cieszy się ogromną popularnością wśród turystów zarówno z regionu, jak i z coraz dalszych stron Polski. Zbiornik jest jednym z najczystszych w kraju.Gastronomia obok rekreacji stanowi główny element wypoczynku co w przypadku tej lokalizacji bardzo korzystnie przełoży się na zyski przedsiębiorców branży gastronomicznej.

Więcej informacji na stronie https://smaki-jeziora.pl

Kontakt: info@smaki-jeziora.pl


użytkownik: smaki-jeziora
oferta: Teren pod Food Truck, przyczepę gastronomiczną
lokalizacja: Tarnobrzeg (podkarpackie)
cena: 30000.00 PLN
Telefon: 532 396 929

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Odstąpię działkę ROD Nowy Port
  Odstąpię działkę ROD Nowy Port
  Działki do wynajęcia - Gdańsk (woj. pomorskie) - 06/21/2022 26000.00 PLN
  dodane przez: Elżbieta
  Odstąpię prawa do użytkowania działki ogrodniczej o powierzchni 261m2. Działka znajduje się w Nowym Porcie w ROD im. Obrońców Westerplatte. Posiada dostęp do prądu i wody (studnia). Znajduje się na niej drewniany domek, toaleta podmurowana (wychodek) ogrzana styropianem, kompostownik, szkielet szklarni 3x2m. Działka lekko zaniedbana przez brak czas...
 • Teren pod Food Truck, przyczepę gastronomiczną
  Teren pod Food Truck, przyczepę gastronomiczną
  Działki do wynajęcia - Władysławowo (woj. pomorskie) - 06/10/2021 30000.00 PLN
  dodane przez: smaki-jeziora
  Do wynajęcia teren pod Food Truck , przyczepę gastronomiczną nad Jeziorem Tarnobrzeskim (czerwiec-wrzesień 2021). Działka usytuowana jest wzdłuż deptaka spacerowego, blisko głównego wjazdu na teren jeziora. W sezonie letnim miejsce to cieszy się ogromną popularnością wśród turystów zarówno z regionu, jak i z coraz dalszych stron Polski. Zbiornik je...

smaki-jeziora opinie:

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Teren pod Food Truck, przyczepę gastronomiczną lub użytkownika smaki-jeziora jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.