Pomoc

Jak dodać skutecznie ogłoszenie?

Aby dodać skuteczne ogłoszenie zadbaj o porządny tytuł, zdjęcia oraz opis. Przygotuj staranny opis przedmiotu bądź usługi jakie oferujesz. Opis przygotowany niestarannie lub z błędami może podważać wiarygodność osoby sprzedającej. Ważnym elementem podczas zamieszczania ogłoszenia jest wybranie odpowiedniej kategorii oraz podanie kodu pocztowego w celu określenia lokalizacji oferty. Twoje ogłoszenie będzie widoczne w wynikach wyszukiwania ogólnopolskich jak i lokalnych. Ogłoszenie możesz udostępnić na swoim Facebooku, bądź innym portalu społecznościowym. Powiadomisz dzięki temu swoich znajomych o ofercie. Pamiętaj, aby Twoje ogłoszenie było zgodne z regulaminem.

Czy dodawanie ogłoszeń w OOE.pl jest bezpłatne?

Dodawanie ogłoszeń oraz rejestracja są w zupełności bezpłatne, nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Jak usunąć lub edytować ogłoszenie?

Ogłoszenie można usunąć lub edytować przy pomocy linka znajdującego się w wiadomości e-mail, którą wysłaliśmy do Ciebie tuż po publikacji ogłoszenia. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem możesz po zalogowaniu się edytować bądź usuwać dowolnie ogłoszenia.

Jak smienić hasło użytkownika?

Aby zmienić hasło użytkownika należy się zalogować i wybrać odnośnik "zmiana hasła".

Jak zmienić nazwę użytkownika?

Nazwy użytkownika nie da się zmienić, jest na stałe przypisana do konta.

Jak usunąć konto?

Aby usunąc konto, należy zalogować się, a nastepnie kliknąć zakładkę "usuń konto". Usunięcie konta spowoduje usunięcie wszystkich ogłoszeń oraz brak możliwości ponownego zalogowania. Twoje dane z serwisu zostaną usunięte.

Gdzie zgłosić niezgodne z regulaminem ogłoszenie?

Aby zgłosić ogłoszenie niezgodne z regulaminem należy wejść w zakładkę "raportuj!" znajdującą się pod danymi kontaktowymi w ogłoszeniu. Administratorzy zbadają dane ogłoszenie pod kątem naruszenia regulaminu. Portal OOE.pl nie odpowiada za treść zamieszczonych ogłoszeń. Za treść ogłoszenia odpowiada osoba zamieszczająca ogłoszenie.

Dodawanie ogłoszeń a pozycjonowanie strony

Link do strony zawarty w ogłoszeniu które zamieściłeś jest w pełni wartościowy dla wyszukiwarek stron internetowych i zwiększa pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach dlatego warto podać poprawny adres internetowy (np. Twojej firmy). Prawidłowy adres Twojej strony to: http://.www.twojastrona.pl. Adres wyświetli się w danych kontaktowych.