inspektor nadzoru budowy Warszawa

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Dla prężnie rozwijającego się developera poszukujemy Inspektora Nadzoru Budowy. Jeśli jesteś otwarty na nowe doświadczenia, nie czekaj. Aplikuj!

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • początkowa umowa w wymiarze pół etatu, do sześciu miesięcy pracę na pełen etat
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w rozwijającej się firmie
zadania
  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji z projektem lub pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych
  • odbiór robót budowlanych
  • uczestniczenie w odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych
  • przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania
  • potwierdzenie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad
  • kontrolowanie rozliczeń budowy
oczekujemy
  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • minimum dwu letniego doświadczenia na zbieżnym stanowisku
  • biegłej znajomości prawa budowlanego
  • otwartości do pracy w wymiarze pół etatu

użytkownik: Randstad
oferta: inspektor nadzoru budowy
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.