0.00 PLN księgowa/-y Grodzisk Mazowiecki

Data publikacji: 03/10/2021
Użytkownik: Randstad

jeśli posiadasz minimum 1,5 roczne doświadczenie w obszarze księgowości i finansów, cenisz dobrą atmosferę pracy oraz chcesz pracować w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3-4 miesięcy (opłacane składki ZUS, płatny urlop) przez Randstad
  • pakiet benefitów Randstad PLUS: prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy w atrakcyjnej cenie, zniżki na zakupy online
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowej firmie
zadania
  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów (dokumenty zakupowe, wyciągi bankowe, środki trwałe) w systemie rachunkowo -księgowym
  • rozliczanie kont księgowych oraz prowadzenie ewidencji pomocniczych
  • analizowanie oraz weryfikacja prawidłowości zapisów księgowych potwierdzających dokonane operacje
  • przygotowywanie i dokonywanie płatności w systemach bankowych
  • prowadzenie rozliczeń z ZUS i US oraz sprawozdawczości w zakresie GUS, NBP
  • wykonywanie zadań związanych z zamknięciem miesiąca, pomoc w przygotowaniu zestawień podczas audytów
  • dla osób zainteresowanych możliwość rozwoju w kierunku cash management
oczekujemy
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia/finanse/rachunkowość)
  • minimum 1,5 roku doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności dobra znajomość MS Excel)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

użytkownik: Randstad
oferta: księgowa/-y
lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)
cena: 0.00 PLN

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.