księgowa/księgowy Poznań

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Możesz pochwalić się wiedzą oraz pierwszym doświadczeniem w obszarze rachunkowości i księgowości? Jesteś zainteresowana/y rozwojem zawodowym w dziale księgowości u naszego zaufanego Klienta, który ma swoją siedzibę w Baranowie pod Poznaniem? To może być propozycja dla Ciebie!

Zapoznaj się z naszą ofertą i porozmawiajmy na temat nowych wyzwań zawodowych.

oferujemy
  • umowę o pracę
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycja na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z roczną premią
  • pakiet benefitów (karta Multisport, dofinasowanie do udziału w wydarzeniach kulturalnych, półkolonii dla dzieci, upominki świąteczne)
  • pełne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia
  • możliwości rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji
  • stanowisko pracy w Baranowie koło Poznania

zadania
  • procesowanie wyciągów bankowych w grupowym narzędziu zarządzania płynnością i systemie ewidencji księgowej.
  • wprowadzanie zamówień zakupów kosztowych materiałów i usług, księgowanie wybranych faktur zakupowych.
  • współpraca z centrum usług księgowych grupy w zakresie poprawności i terminowości procesowanych zamówień zakupów
  • weryfikacja rozliczeń delegacji pracowniczych w systemie online’owym i ich transferu do programu księgowego
  • wsparcie przy przygotowywaniu deklaracji VAT
  • terminowa realizacja płatności dostawcom w kraju i za granicą
  • prowadzenie ewidencji majątku trwałego i rozliczeń międzyokresowych
  • aktywny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych
  • współpraca z kontrahentami i innymi działami firmy

oczekujemy
  • znajomości zasad rachunkowości finansowej oraz przepisów podatkowych
  • doświadczenia zawodowe w pełnej księgowości (mile widziane)
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego (min. B1/B2)
  • dokładności, odpowiedzialności za powierzone zadania
  • dobrej znajomości programu Excel
  • umiejętności obsługi systemu SAP (mile widziane)

użytkownik: Randstad
oferta: księgowa/księgowy
lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.