oracle dba z językiem niemieckim Kraków

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Dla jednego z klientów, eksperta w dziedzinie doradztwa IT poszukujemy kandydata na stanowisko Oracle DBA.

oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • budżet na szkolenia
  • lekcje języka niemieckiego
  • pakiet mutli kafeteryjny
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • atrakcyjne świadczenia z tytułu pełnienia dyżuru telefonicznego
  • rozwój w kierunki eksperta z naciskiem na technologie chmurowe
zadania
  • Tworzenie koncepcji, planowanie, budowa i dostarczanie infrastruktur Oracle (Cloud lub OnPremise)
  • Administracja, konfiguracja, monitorowanie, optymalizacja i wdrażanie systemów bazodanowych Oracle w trybie samodzielnym i klastrowym
  • Planowanie i wdrażanie rozwiązań wysokiej dostępności i strategii migracji
  • Automatyzacja tworzenia środowisk Cloud lub OnPremise (Infrastructure as Code)
  • Opracowanie i wdrożenie strategii tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych
  • Rozwiązywanie zapytań od supportu i opracowywanie strategii rozwiązywania problemów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie analiz wydajnościowych i strojenie zapytań SQL
oczekujemy
  • Doświadczenia zawodowego i wyższego wykształcenia informatycznego lub porównywalnego; alternatywnie szkolenia w obszarze IT (np. integracja systemów)
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie B1/B2
  • Doświadczenia w instalacji, administracji i konfiguracji baz danych Oracle
  • Doświadczenia z RMAN, Enterprise Manager Cloud Control, Oracle RAC, Oracle DataGuard
  • Doświadczenia z narzędziami do monitorowania (np. checkMK, Nagios)
  • Dobrej znajomości systemu operacyjnego (zwłaszcza Linux, Unix, Windows)
  • Dobrej znajomości SQL, PL/SQL i programowania skryptów (shell)

mile widziane

  • Doświadczenie w administrowaniu i konfigurowaniu Oracle Cloud Infrastructures (OCI), Microsoft Azure lub AWS
  • Doświadczenie z innymi systemami baz danych (np.MS SQL Server, PostgreSQL, MySQL)
  • Doświadczenie w środowiskach DevOps (np.Terragrunt i Terraform)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

użytkownik: Randstad
oferta: oracle dba z językiem niemieckim
lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.