młodsza księgowa / -y Katowice

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Stawiasz pierwsze kroki w księgowości? Każde doświadczenie jest dla Ciebie na wagę złota? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy
  • umowa na 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
  • wdrożenie w świat księgowości
  • elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy w trybie home office
  • przyjazne miejsce pracy - nasz klient stawia na wsparcie i współpracę
  • prywata opieka medyczna
  • karta Multisport
zadania
  • wprowadzanie faktur materiałowych i usługowych do systemu Energa
  • prowadzenie zestawienia przychodzących faktur zakupu z energii elektrycznej, wody i ścieków
  • wprowadzanie dokumentów OT takich jak np. liczniki, czyli powtarzalnych oraz dokumentów LT dotyczących środków całkowicie zamortyzowanych
  • wprowadzanie faktur inwestycyjnych, wyposażenie
  • fakturowanie pozostałej sprzedaży
  • drukowanie wezwań do zapłaty praz monitoring telefoniczny
  • księgowanie wyciągów dot. głównie przeksięgowań podatku VAT (Split Payment)
oczekujemy
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana praktyczna znajomość procedur księgowych, rachunkowych, podatkowych i finansowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • dodatkowym atutem jest praktyka w pracy z programami finansowo księgowymi
  • umiejętności komunikacyjne
  • zdolność do analitycznego i logicznego myślenia
  • zorganizowanie, odpowiedzialność i samodzielność
  • sumienność i dokładność

użytkownik: Randstad
oferta: młodsza księgowa / -y
lokalizacja: Katowice (śląskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.