specjalista ds. księgowości Warszawa

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Praca w stabilnych godzinach, na umowie o pracę, w zgranym zespole? Jeśli brzmi to interesująco, zaaplikuj i porozmawiajmy o możliwościach pracy w naszym dziale księgowości w Randstad Polska w Warszawie.

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bez okresu próbnego)
  • aktualnie pracę w większości wymiaru zdalną
  • możliwość rozwoju na odpowiedzialnym stanowisku w firmie będącej liderem swojej branży
  • premie co 6 miesięcy
  • szeroki wachlarz benefitów: (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, darmowy dostęp do ebooków, udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej, darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego, możliwość dofinansowania studiów aż do 50 % lub kursów specjalistycznych, ubezpieczenie na życie, tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do okulartów/soczewek)
zadania
  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych, m.in. faktur, rachunków, not księgowych, rozliczeń delegacji, wyciągów bankowych zgodnie z przepisami podatkowymi i polityką rachunkowości
  • wystawianie faktur korygujących w zakresie sprzedaży wewnętrznej i zewnętrznej
  • przegląd i klasyfikacja otrzymanej dokumentacji kontrolowanie wpływających dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym
  • uzgadnianie sald i przygotowywanie specyfikacji wybranych kont
  • współdziałanie i wsparcie w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej w przypadku audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • udział w kontrolach przedsiębiorstwa przez Urząd Skarbowy i inne uprawnione instytucje
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem raportów okresowych
  • obsługa systemu bankowości elektronicznej
  • współpraca z Działami i Liniami Biznesowymi całej firmy
  • wykonywanie działań na zlecenie bezpośredniego przełożonego
oczekujemy
  • min. 3 lata doświadczenia w księgowości
  • doświadczenia w pracy na systemie SAP FI
  • samodzielności, terminowości, rzetelności, odpowiedzialności
  • pewności siebie i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • umiejętności budowania relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi, Instytucjami, bankami
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • znajomości programów Microsoft Office
  • dostępności do podjęcia pracy najpóźniej od początku maja.

użytkownik: Randstad
oferta: specjalista ds. księgowości
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.