Asystent/-ka Działu Logistyki i Technicznego Rzeszów

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 16/01/2021
Użytkownik: Izabela

GLOBALO to marka premium okapów kuchennych, której właścicielem jest HerlinGroup Sp. z o.o. Wieloletnie doświadczenie w branży AGD skłoniło nas w 2001 r. do założenia marki skierowanej do klientów indywidualnych i biznesowych, poszukujących okapów kuchennych wysokiej klasy – skutecznych, cichych, ciekawych wzorniczo i wyposażonych w innowacyjne technologie.

Od początku istnienia HerlinGroup jest 100-procentowo polską firmą rodzinną z zespołem znakomitych fachowców w swoich dziedzinach. Biuro projektowe, zakłady produkcyjne i montażowe, magazyn oraz stacjonarny salon ekspozycyjny znajdują się w Rzeszowie. Sprawia to, że mamy pełną kontrolę nad powstawaniem i dystrybucją naszych produktów oraz możemy zapewnić naszym klientom i partnerom niezbędne wsparcie i satysfakcjonującą obsługę na każdym etapie procesu zakupowego.

Więcej o nas znajdziesz na: https://globalo.pl/

Asystent/-ka Działu Logistyki i Technicznego

Miejsce pracy: Rzeszów

Czekamy na Twoje CV, jeśli:

Charakteryzuje Cię kreatywność i inicjatywa w działaniu,
Cechują Cię doskonałe zdolności organizacyjne i komunikatywność,
Odznaczasz się analitycznym umysłem,
Posiadasz umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
Jesteś systematyczny i dbasz o szczegóły,
Potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole,
Masz wykształcenie wyższe (techniczne)
Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (min. B2 w mowie i piśmie),
Mile widziana też znajomość języka niemieckiego,
Obsługujesz Pakiet MS Office, znasz bardzo dobrze program Excel,
Mile widziane studia kierunkowe z logistyki,
Twoje zadania:

Przyjmowanie i obsługa reklamacji,
Obsługa zamówień,
Nadzór nad obiegiem dokumentów magazynowych i handlowych,
Prace administracyjno-biurowe,
Zamówienia części zamiennych,
Planowanie trasy serwisanta,
Współpraca z punktami serwisowymi,
Nawiązywanie współpracy z punktami serwisowymi,
Przetwarzanie zamówień i wysyłka części zamiennych,
Prowadzenie dokumentacji związanej z dystrybucją towarów,
Inne zadania logistyczne,
W zamian za to zapewniamy:

Pracę w polskiej firmie ukierunkowanej na stały rozwój i odpowiedzialnej społecznie,
Po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony,
Stały rozwój poprzez szkolenia zawodowe i personalne.
Brzmi interesująco? Wyślij swoją ofertę już dziś!

Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem na adres praca[a]globalo.pl

Prosimy zamieścić w tytule nazwę stanowiska:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HERLINGROUP SP. Z O.O. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest HERLINGROUP SP. Z O.O. z siedzibą w Sanoku przy ul. Maków 10, 38-500 z siedzibą w Sanoku, adres e-mail: biuro[a]globalo.pl

Dane osobowe są przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu lub wykorzystywane w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych..

Przysługują Państwu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wycofania zgody, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

użytkownik: Izabela
oferta: Asystent/-ka Działu Logistyki i Technicznego
lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.