kierownik magazynu Trzebinia

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Posiadasz doświadczenie jako kierownik magazynu? Procesy magazynowe są Ci dobrze znane?

Świetnie się składa, bo dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy osoby, która będzie zarządzać zespołem i całą gospodarką magazynową. Zapraszamy do kontaktu!

oferujemy
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • możliwość prowadzenia ciekawych projektów i rozwoju w przyjaznej atmosferze pracy
  • pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie
  • możliwość uzyskania premii
zadania
  • zarządzanie oraz nadzór nad logistyką dostaw i wysyłek
  • nadzór nad dokumentacją, stanami magazynowymi oraz gospodarką magazynową
  • odpowiedzialność za procesy inwentaryzacji
  • wdrażanie działań optymalizacyjnych i automatyzacji
  • zarządzanie zespołem (10 osób)
oczekujemy
  • min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (kierownika magazynu, logistyki itp.)
  • doświadczenia w branży budowlanej, metalowej lub pokrewnej
  • znajomości nowoczesnych rozwiązań logistycznych
  • praktycznej znajomości procesów magazynowych
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych
  • znajomości systemów: CMR, MS Office
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

użytkownik: Randstad
oferta: kierownik magazynu
lokalizacja: Trzebinia (małopolskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.