magazynier z udt praca dla scania! od zaraz Słupsk

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej mającą stabilną sytuacje na rynku? Chcesz się rozwijać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego klienta firmy SCANIA PRODUCTION SŁUPSK poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku magazyniera z UDT.

oferujemy
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!
  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop),
  • możliwość długofalowej współpracy(PIERWSZA UMOWA NA 3 MIESIĄCE!),
  • szansa na rozwój – szkolenia pracownicze,
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy).
zadania
  • obsługa wózka widłowego,
  • prace magazynowe

oczekujemy
  • doświadczenie w pracach magazynowych,
  • uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone przez UDT,
  • obsługa komputera,
  • sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w grupie.

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś ! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "Praca magazynier Słupsk" pod numer telefonu  501 331 944 oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach.

użytkownik: Randstad
oferta: magazynier z udt praca dla scania! od zaraz
lokalizacja: Słupsk (pomorskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.