magazynier z udt Biskupice Podgórne

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Szukasz bardzo dobrze płatnej pracy? Posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy? Zgłoś się do nas i zacznij pracę w firmie produkcyjnej w Biskupicach Podgórnych.

oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatny dojazd pracowniczy z wielu kierunków, m.in.: Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie
  • umowę o pracę tymczasową
zadania
  • dostarczanie materiału w wyznaczone obszary
  • obsługa wózka elektrycznego transportowego i podnośnikowego
oczekujemy
  • wymagane uprawnienia na wózek widłowy z UDT
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy/4 dni wolne)

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA MAGAZYN” z Twoim imieniem pod numer telefonu 667801139, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.