Mechanik/Elektromechanik w Dziale Wdrożeń i Utrzymania Ruchu Kutno

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 19/10/2022
Użytkownik: Marcin

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.
W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu
w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie ul. Mickiewicza 108
Zakres obowiązków:
· utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego
· wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń
· wykonywanie okresowych przeglądów
Wymagania:
· wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki elektryka, mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)
· uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu
· gotowość do pracy w systemie zmianowym
· dyspozycyjność (również w weekendy)
· umiejętność pracy zespołowej
· doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
· stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
· możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
· atrakcyjne warunki zatrudnienia
prosimy kierować na adres:
CEDROB S.A. Rekrutacja
telefon: 512940486
drogą elektroniczną na adres: marcin.wloch.cd@obpon.pl
WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.