specjalista ds. handlu Katowice

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Posługujesz się biegle językiem niemieckim, włoskim lub angielskim? Nie boisz się międzynarodowego handlu? Nie czekaj, aplikuj!

Dla jednego z katowickich centrum usług wspólnych poszukujemy takiej osoby jak Ty.

oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki
  • stałe godziny pracy
  • po okresie próbnym karta Multisport oraz prywatne ubezpieczenie
  • bony kwartalne
  • możliwość podróży służbowych (m.in. Francja)
  • sprzęt służbowy: laptop, telefon, zestawy słuchawkowe
  • realne możliwości rozwoju kariery w środowisku zawodowym, w dynamicznym i odnoszącym sukcesy zespole
  • wsparcie współpracowników i przełożonych na każdym etapie Twojej kariery
  • praca w środowisku międzynarodowym
zadania
  • nawiązywanie kontaktów z nowymi dostawcami w celu zapewnienia rozwoju portfolio aktywnych dostawców na przydzielonym obszarze
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych partnerów w celu przedstawienia koncepcji firmy i zaproponowania przyszłej współpracy
  • tworzenie dokumentacji zakupu ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi produktów, takimi jak ilość, zdjęcia, skład itp.
  • dokonywanie analizy procesu zakupu w celu jego optymalizacji pod kątem osiągnięcia proponowanych celów
  • negocjowanie warunków zakupu z dostawcami (cena, ilość, warunki płatności, warunki transportu)
  • wprowadzanie i aktualizacja danych o dostawcach w systemie operacyjnym w celu zapewnienia poprawności informacji
  • uczestnictwo w konferencjach, prezentacjach firmy, targach branżowych w celu prezentacji konceptu biznesowego oraz identyfikacji potencjalnych partnerów wśród obecnych dostawców
oczekujemy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 lub wyżej
  • znajomość języka niemieckiego lub włoskiego na poziomie B2/C1
  • entuzjastyczne podejście do pracy i zorientowanie na wyniki. W czasie szkolenia prowadzimy progresywną selekcję
  • predyspozycje do negocjacji i łatwość komunikacji w języku obcym
  • zorientowanie na karierę w handlu międzynarodowym

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.