technik utrzymania ruchu Biskupice Podgórne

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Nowe stanowiska pracy czekają na Ciebie! Nie przegap takiej szansy! Świetna możliwość do rozwoju swojej osoby, ale również możesz przyczynić się do rozwoju globalnej technologii! Szukamy nowych talentów! Czyli właśnie Ciebie! Nie czekaj i wyślij CV!

oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia (4500 zł- 6500 zł brutto)+ benefity
  • dofinansowanie do posiłków w zakładzie
  • pakiet Benefitów
  • innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
  • najnowocześniejszą technologię pracy
  • pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
  • i najważniejsze darmowe transporty z Twojej okolicy
zadania
  • nadzór oraz kontrola nad maszynami i urządzeniami infrastruktury technicznej obiektu
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy
  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • obsługa i konserwacja części elektrycznej urządzeń technologicznych
  • usuwanie bieżących awarii oraz uczestnictwo w pracach modernizacyjnych
  • udział w konserwacji, przeglądach i remontach urządzeń elektrycznych
  • nadzór nad systemem detekcji pożarowej i kontrola urządzeń hydraulicznych, tryskaczowych i hydrantowych.
  • analiza parametrów procesów technologicznych i elektrycznych poprzez SCADA (BMS)
  • współudział w tworzeniu instrukcji pracy/ procedur
oczekujemy
  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki, energetyki
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym/ zmiany 12h
  • mile widziana znajomość pakietu MS Office

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „Technik - elektryk” pod numer 501332452 z Twoim imieniem, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

użytkownik: Randstad
oferta: technik utrzymania ruchu
lokalizacja: Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.