Elektryk przemysłowy (k/m) – Niemcy Starogard Gdański

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 18/05/2021
Data modyfikacji: 18/05/2021
Użytkownik: Concept Plus

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Elektryk przemysłowy (k/m) – Niemcy
Miejsce pracy: Garrel (70 km od Bremy)
Zakres obowiązków:
• Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych
• Podłączanie nowych maszyn
• Dbanie o brak zastojów w produkcji

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:
• Wykształcenia zawodowego jako elektrotechnik, elektryk lub w zawodzie pokrewnym
• Doświadczenia w pracy jako elektryk
• Zdolności technicznych
• Rzetelności
• Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
Na co możesz liczyć z naszej strony:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od ok. 14 € brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
• Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
• Możliwość zostania przejętym przez zakład
• Komfortowe zakwaterowanie w pojedynczych pokojach blisko zakładu pracy

KONTAKT
BIURO OPOLE
504 969 041
vt@cp-personal.com

użytkownik: Concept Plus
oferta: Elektryk przemysłowy (k/m) – Niemcy
lokalizacja: Starogard Gdański (pomorskie)
Telefon: 504969041

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.