ciastowy Grodzisk Mazowiecki

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Posiadasz doświadczenie w zakresie sporządzania ciast? Chcesz podjąć stałą pracę? Zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

oferujemy
  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie + 600 zł brutto premii miesięcznej,
  • bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej,
  • przyjazne środowisko pracy,

zadania
  • przygotowywanie surowców do produkcji,
  • wytwarzanie ciasta na różne rodzaje pieczywa (tradycyjne, francuskie, półfrancuskie),
  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • kontrola jakości produkowanego wyrobu.

oczekujemy
  • doświadczenie w sporządzaniu ciast,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym (4 brygadówka),

użytkownik: Randstad
oferta: ciastowy
lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.