operator maszyn produkcyjnych Bydgoszcz

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Tylko 15 minut koleją z Bydgoszczy! Operator maszyn lub pomocnik operatora maszyn do zakładu w Solcu Kujawskim poszukiwany!

oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę bez pośrednika
  • pracę w dużym zakładzie, w Solcu Kujawskim, blisko dworca PKP
  • dojazd z Bydgoszczy 15-20 minut PKP (bilet miesięczny na PKP kosztuje między 100 a 150zł)
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia od 3600-4000 do 5500 zł brutto!
  • przeszkolenie niezbędne do pracy przy konkretnej maszynie
  • możliwość rozwoju, pakiet szkoleń
  • szeroki pakiet benefitów: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, możliwość skorzystania z pożyczek zakładowych
zadania
  • obsługa maszyn produkcyjnych klejących lub powlekających
  • kontrola prawidłowości pracy maszyny, zgłaszanie usterek
  • dbałość o stanowisko pracy
oczekujemy
  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym (4 dni pracy, dzień wolny, itd.)
  • gotowość do dojazdów do Solca Kujawskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

użytkownik: Randstad
oferta: operator maszyn produkcyjnych
lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.