operator/ operatorka maszyn Pabianice

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Masz doświadczenie na produkcji lub w branży spożywczej? Szukasz pracy w Pabianicach? Cechuje Cię wysoka odpowiedzialność? Aplikuj, chętnie przeprowadzę Cię przez proces rekrutacji - który będzie sukcesem dla Ciebie.

Miejsce pracy: Pabianice.

oferujemy
  • ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE w oparciu o umowę o pracę
  • brak okresu próbnego (PIERWSZA UMOWA NA 7 MIESIĘCY)
  • liczne benefity( opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta

multisport, dofinansowanie 50% do miesięcznego vouchera na obiady)

  • ZAPEWNIONY DOJAZD PRACOWNICZY ŁÓDŹ- KSAWERÓW -PABIANICE
  • organizowane akcje zdrowotne - zdrowie na 5 czyli badania ( np.

morfologia , USG, szczepienia )

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • PREMIE KWARTALNĄ DO 10 % WYNAGRODZENIA KWARTALNEGO
  • PRACA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
zadania
  • realizacja produkcji w zakresie przygotowania urządzeń i

pomieszczeń do procesu produkcji

  • przygotowywanie planów higieny pomieszczeń i urządzeń

produkcyjnych

  • wypełnianie dokumentacji rejestrującej wykonane prace przy

produkcji

  • wykonywanie prac technicznych związanych z obsługą urządzeń ,
  • konserwacja , drobne naprawy oraz regulacja urządzeń
oczekujemy
  • dużej odpowiedzialności związanej z wykonywaną pracą
  • doświadczenia na produkcji (mile widziane na stanowiskach operator produkcji , lider linii , pracownik produkcji)
  • chęci do związania się z pracodawcą na dłuższy okres czasu
  • wykształcenie minimum średnie (wykształcenie o profilu technicznym lub chemicznym- będzie atutem)
  • gotowość do pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

użytkownik: Randstad
oferta: operator/ operatorka maszyn
lokalizacja: Pabianice (łódzkie)

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.