pracownik fizyczny - bez doświadczenia Grodzisk Mazowiecki

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Poszukujemy pracowników fizycznych do firmy produkcyjnej zlokalizowanej około 10 minut pieszo od stacji PKP Grodzisk Mazowiecki.

W pracy będziesz odpowiedzialny za przekładanie/układanie worków z paszą na palety przy wykorzystaniu "siły rąk", dodatkowo będziesz mógł korzystać z wózka ręcznego , tzw. paleciaka.

Wymagamy tężyzny fizycznej, dobrego stanu zdrowia (w pracy jesteś narażony na ciągłe przeciążenia) i chęci do pracy.

W zamian za Twoją pracę oferujemy wynagrodzenie, posiłek regeneracyjny (zupa+bułka), dodatkową przerwę i możliwość awansu na stanowiska operatorskie.

oferujemy
  • umowa o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatne L4 i urlop wypoczynkowy)
  • wynagrodzenie 19,50 PLN brutto/h
  • pracę w Grodzisku Mazowieckim - firma zlokalizowana około 5-10 minut pieszo od stacji PKP Grodzisk Maz.
  • premię dyspozycyjną do 200 PLN/miesięcznie
  • praca na 100% etatu (40 h/tygodniowo)
  • praca od poniedziałku-piątku
  • wolne weekendy
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • posiłek regeneracyjny
  • dodatkową przerwę w trakcie zmiany
  • możliwość awansu na stanowiska operatorskie
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS - dostęp do zniżek i rabatów w sklepach i restauracjach, opiekę medyczną i kartę sportową.

zadania
  • praca fizyczna w obszarze produkcyjnym
  • przekładanie 20 kg worków z paszą na palety
  • przemieszczanie palet przy pomocy wózka, tzw. paleciaka
  • inne prace fizyczne
oczekujemy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dobrego stanu zdrowia - w pracy będziesz narażony na liczne przeciążenia stawów i kręgosłupa
  • motywacji
  • zaangażowania

użytkownik: Randstad
oferta: pracownik fizyczny - bez doświadczenia
lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.