pracownik produkcji - bezpośrednio w toyota Jelcz-Laskowice

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Jesteś fanem motoryzacji? Interesują Cię nowe technologie? Cenisz dobrą atmosferę i stabilizację? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji do Toyota Motor Manufacturing Poland w miejscowości Łęg, koło Jelcza-Laskowic, na obszarze obróbki, montażu, odlewni, logistyki oraz jakości.

oferujemy
  • możesz liczyć na stabilne zatrudnienie w Toyota
  • wynagrodzenie od 3690 do 4050 zł brutto
  • otrzymasz potrzebne wsparcie (szkolenie, pomoc wykwalifikowanych pracowników)
  • oferujemy bogaty pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowane posiłki, transport do pracy)
zadania
  • praca na nowoczesnej linii produkcyjnej przy montażu silników
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • praca zgodnie ze standardami i normami czasowymi
oczekujemy
  • kilkuletniego stabilnego doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • minimum zawodowego wykształcenia
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany

użytkownik: Randstad
oferta: pracownik produkcji - bezpośrednio w toyota
lokalizacja: Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.